Tüm ürünler
anahtar kelimeler [ industrial miniature vibrating motors ] eşleşme 125 Ürünler.
Kalıcı mıknatıs büyük itiş valfleri için yüksek hassasiyetli Tam ev ses bobine aktüatörü
| Model numarası: | VCAH0030-0100-00A |
|---|---|
| Tepe kuvveti (N): | 30N |
| Sürekli Kuvvet: | 7,2N |
Yüksek Frekans Yanıtlı Döner Ses Bobine Aktüatörü 0.84N.M Döner Hareketli Bobin Aktüatörü
| Doğruluk: | 0,05 mm |
|---|---|
| Voltaj: | 6.3V |
| Türü: | Döner Motor |
39mm kurşun tel ile tam olarak yerleştirilmiş ses bobini aktüatörü 26V mikro ses bobini aktüatörü
| Weight: | Light |
|---|---|
| Lead Wire: | 38.9mm |
| Voltage: | 26V |
Yüksek hassasiyetli döner ses bobini aktüatörü 20° darbe hareketli bobin aktüatörü
| Gürültü: | Düşük |
|---|---|
| Güç: | 2W |
| tork: | 0.77N.m. |
2.6N Yüksek Performanslı Aktüatör Gelişmiş Kontrol Parametreleri ile Yüksek Hızlı Aktüatör
| Speed: | High Speed (rpm) |
|---|---|
| Resistance: | DC |
| Actuator Constant: | 2.6N/W |

