Tüm ürünler
anahtar kelimeler [ custom fully house voice coil actuator ] eşleşme 8 Ürünler.
Özel Tam Ev Ses Bobine Aktifleştiricisi Yüksek Frekanslı Mikro Motor Doğrusal Tıbbi Pompalar
| Stroke Length: | 12mm |
|---|---|
| Type: | Micro Output Shaft Motor |
| Weight: | Light |
Yüksek Duyarlılıklı Tam Ev Ses Bobini Aktifleştiricisi Hafif Ağırlıklı VCM Ses Bobini Motoru
| Ağırlık: | Işık |
|---|---|
| Yaşam süresi: | 100 milyon kez |
| Parti Numarası: | YET-YQDJ64 |
Kalıcı mıknatıs büyük itiş valfleri için yüksek hassasiyetli Tam ev ses bobine aktüatörü
| Model numarası: | VCAH0030-0100-00A |
|---|---|
| Tepe kuvveti (N): | 30N |
| Sürekli Kuvvet: | 7,2N |
7.2mm Tam ev ses bobini aktüatörü doğrusal ses bobini motorlu doğrusal tahrik motoru
| Garanti: | 3ay-1 yıl |
|---|---|
| Kullanımı: | TEKNE, Araba, Elektrikli Bisiklet, İHA,3D Baskı,Mikroskop,Robot,Tıbbi Vantilatörler,Optik proje |
| Türü: | Mikro Motor |
445N Tüm Ev Ses Bobine Sürücüsü Lazer Tarama için Oscillating Ses Bobine Motor Sürücüsü
| Garanti: | 3ay-1 yıl |
|---|---|
| Kullanımı: | TEKNE, Araba, Elektrikli Bisiklet, robotlar, İHA'lar, tıbbi vantilatörler, optik, 3D baskı, mikr |
| Türü: | Mikro Motor |
Mekanik parça sistemleri için yüksek hassasiyetli DC motor ses bobini aktüatörleri
| Kullanım: | TEKNE, Araba, Elektrikli Bisiklet, İHA,3D Baskı,Mikroskop,Robot,Tıbbi Vantilatörler,Optik proje |
|---|---|
| Tip: | Mikro Motor |
| Tork: | İstekler |
Yüksek hassasiyetli yüksek frekanslı mikro motor 3D yazıcılar için tam ev ses bobini aktüatörü
| Garanti: | 3ay-1 yıl |
|---|---|
| Ürün modeli: | VCAH0013-0070-00A |
| Sürekli Kuvvet: | 4.2N |
Mikro Daimi Mıknatıs Motor Yarım iletken endüstrisi için doğrusal yerleşik şaft ses bobini motoru
| Garanti: | 3ay-1 yıl |
|---|---|
| Kullanımı: | TEKNE, Araba, Elektrikli Bisiklet, İHA, robot, Tıbbi vantilatör, mikroskop, endoskop, optik |
| Türü: | Mikro Motor |
1

