Tüm ürünler
anahtar kelimeler [ high frequency rotary voice coil actuator ] eşleşme 30 Ürünler.
Hafif Ağırlıklı Yüksek Frekanslı Döner Ses Bobine Motoru
| Garanti: | 3ay-1 yıl |
|---|---|
| Kullanımı: | TEKNE, Araba, 3D Printing,Mikroskop,Robot,Tıbbi Vantilatörler,Optik proje |
| Türü: | Mikro Motor |
Yüksek frekanslı doğrusal ses bobini aktüatörü düz tip elektrikli DC motorlar
| Kullanımı: | TEKNE, Araba, Elektrikli Bisiklet, Ev Aletleri, İHA, robot, Tıbbi vantilatör, mikroskop, endoskop, o |
|---|---|
| Türü: | Mikro Motor |
| tork: | İstekler |
Lazer odaklama için yüksek frekanslı yüksek hızlı döner ses bobini motoru
| Hız: | Yüksek hız |
|---|---|
| Garanti: | 3ay-1 yıl |
| Sürekli Tork: | 0,1 Nm |
Yüksek Frekans Yanıtlı Döner Ses Bobine Aktüatörü 0.84N.M Döner Hareketli Bobin Aktüatörü
| Doğruluk: | 0,05 mm |
|---|---|
| Voltaj: | 6.3V |
| Türü: | Döner Motor |
Yüksek hassasiyetli konumlandırma Yüksek tepki Optiksel tarama için döner ses bobini motoru
| Koruma Özelliği: | Tamamen Kapalı |
|---|---|
| Uygulama: | Otomatik Ürün |
| Voltaj: | 6.7V |
Yüksek Hızlı Döner Ses Bobine Motoru Salınım Karşılıklı Ses Bobine Motoru VCM
| Garanti: | 3ay-1 yıl |
|---|---|
| Kullanımı: | TEKNE, Araba, Elektrikli Bisiklet, İHA, robot, Tıbbi vantilatör, mikroskop, endoskop, optik |
| Türü: | Mikro Motor |
Yüksek frekanslı gürültü Lazer kesimi için Yüksek Hızlı Döner Ses Bobine Motoru
| Çalıştırma Tipi: | Ses bobini |
|---|---|
| Tepe torku: | 22 nm |
| Maksimum voltaj: | 15.5V |
Yüksek hassasiyetli döner ses bobini motoru odaklama lens kaydırıcısı için hareketli bobin aktüatörü
| Garanti: | 3ay-1 yıl |
|---|---|
| Kullanımı: | TEKNE, Araba, 3D Printing,Mikroskop,Robot,Tıbbi Vantilatörler,Optik proje |
| Türü: | Mikro Motor |
Yüksek Hızlı Doğrusal Aktüatör Montajcılar için Döner Ses Bobin Motorları
| Ürün: | Mini Elektrik Motorları |
|---|---|
| Model numarası: | VARS0706-014-00A |
| Maksimum hareket(mm): | 14 |
Yüksek frekanslı karşılıklı salınımlı ses bobini motoru ses ekipmanları için
| Paketleme: | kartonda |
|---|---|
| Mıknatıs malzemesi: | neodimyum |
| Doğruluk: | 0,05 mm |

