Tüm ürünler
3C Elektronik Otomasyonu İçin Yüksek Hızlı Yüksek Frekanslı Titreşim Motorları
| Motorlu Tip: | Titreşim Motorları |
|---|---|
| Zirve kuvveti: | 4.2N |
| Model Özellikleri: | VCZA0010-0020-00A |
Endüstriyel Otomasyon için Yüksek Hızlı Doğrusal titreşim Ses Bobine Motoru
| Motorlu Tip: | Titreşim Motorları |
|---|---|
| Zirve kuvveti: | 11N |
| Model Özellikleri: | VCZA0011-0040-00A |
Hassas Hareket Aşamaları İçin Mikro Konumlandırma Titreşimli Ses Bobini Aktüatörü
| Motorlu Tip: | Titreşim Motorları |
|---|---|
| Zirve kuvveti: | 20,5K |
| Model Özellikleri: | VCZA0020-0040-00A |
Yüksek Hızlı Kompakt titreşimli Ses Bobini Etkinleştiricisi Hassas Otomasyon Sistemleri İçin
| Motorlu Tip: | Titreşim Motorları |
|---|---|
| Zirve kuvveti: | 10.2N |
| Model Özellikleri: | VCZA0010-0020-00A |
Makine Görüşü Hizalama Sistemleri İçin Yüksek Hassasiyetli Mikro Titreşim Motorları
| Motorlu Tip: | Titreşim Motorları |
|---|---|
| Zirve kuvveti: | 10.2N |
| Model Özellikleri: | VCZA0010-0020-00A |
Lazer İşleme ve Otomatik Odaklama Sistemleri İçin Mikro Titreşimli Ses Bobini Motoru
| Motorlu Tip: | Titreşim Motorları |
|---|---|
| Zirve kuvveti: | 4.2N |
| Model Özellikleri: | VCZA0010-0020-00A |
Hassas Muayene Ekipmanları İçin Yüksek Hızlı Mikro Konumlandırma Ses Bobini Motoru
| Motorlu Tip: | Titreşim Motorları |
|---|---|
| Zirve kuvveti: | 20,5K |
| Model Özellikleri: | VCZA0020-0040-00A |
Görüş Hizalama ve Optik Konumlandırma Sistemleri için VCAZ serisi Titreşim Motorları
| Motorlu Tip: | Titreşim Motorları |
|---|---|
| Zirve kuvveti: | 20,5K |
| Model Özellikleri: | VCZA0020-0040-00A |
X Y Eksen Hareket Platformu, Hızlı İşlem için Doğrusal Motor Aktüatörü
| Garanti: | 3ay-1 yıl |
|---|---|
| Model numarası: | VCAS0002-0747-00A |
| Tepe kuvveti (N): | 2.1N |
Yüksek Hızlı Dikdörtgen Ses Bobin Motoru Yarım iletken endüstrisi için doğrusal motor aktüatörü
| Ürün: | Mini Elektrik Motorları |
|---|---|
| Model numarası: | VCAS0013-0343-00A |
| Toplam vuruş: | 34,3 mm |

