Tüm ürünler
anahtar kelimeler [ high performance motor camera precision ] eşleşme 72 Ürünler.
Yüksek Hızlı Doğrusal Aktüatör Montajcılar için Döner Ses Bobin Motorları
| Ürün: | Mini Elektrik Motorları |
|---|---|
| Model numarası: | VARS0706-014-00A |
| Maksimum hareket(mm): | 14 |
Mikro Makine Aracı Endüstrisi için Yüksek Hassasiyetli Coreless Mini Flat Linear Ses Bobini Motorları
| Kuvvet Çıkışı: | 500N'ye kadar |
|---|---|
| Ürün: | Mini Elektrik Motorları |
| Liman: | Şangay |
Elektronik Üretim Endüstrisi için Yüksek Hızlı Ses Bobine Motor Modülü
| Tip: | Modüler motor sistemi |
|---|---|
| Değerlendirilmiş Akım: | 10,7 bir |
| Modülerlik: | Modüler tasarım |
Wafer hizalanması için kullanılan yüksek hassasiyetli mikro döner ses bobine motoru
| Ağırlık: | 21,5 gr |
|---|---|
| Uzunluk: | 60 mm |
| Gerilim: | 15.5V |
Yüksek Frekanslı Yüksek Güvenilirlik Çok Katmanlı Vcm Ses Bobini Motoru
| Konumlandırma doğruluğu: | Yüksek |
|---|---|
| Güç: | Yüksek |
| Mevcut: | Düşük |
Otomatik robotlar için kullanılan yüksek frekanslı doğrusal aktüatör ses bobini VCM motoru
| Garanti: | 3ay-1 yıl |
|---|---|
| Kullanımı: | TEKNE, İHA, 3D Printing, Mikroskop, Endoskop, Robot, Medikal Vantilatörler |
| Türü: | Mikro Motor |
Otomatik konumlandırma sistemleri için yüksek hassasiyetli ses bobineli motor titreşim motorları
| Garanti: | 3ay-1 yıl |
|---|---|
| Kullanımı: | TEKNE, Araba, 3D Printing,Mikroskop,Robot,Tıbbi Vantilatörler,Optik proje |
| Türü: | Mikro Motor |
7.2mm Tam ev ses bobini aktüatörü doğrusal ses bobini motorlu doğrusal tahrik motoru
| Garanti: | 3ay-1 yıl |
|---|---|
| Kullanımı: | TEKNE, Araba, Elektrikli Bisiklet, İHA,3D Baskı,Mikroskop,Robot,Tıbbi Vantilatörler,Optik proje |
| Türü: | Mikro Motor |
Yüksek Yük Kapasitesi Doğrusal Ses Bobine Motorları Otomasyon Endüstrisi için Yüksek Hassasiyet
| Karar: | Yüksek |
|---|---|
| Ürün Türü: | Şaftlı Lineer Ses Bobini Motoru |
| İsimlendirilmiş güç: | 2500N |
Düşük gürültü sıcaklık titreşim motoru hafif ağırlık kompakt yapı
| Efficiency: | High Efficiency |
|---|---|
| Structure: | Compact Structure |
| Size: | Small Size |

