Tüm ürünler
anahtar kelimeler [ high performance motor camera precision ] eşleşme 72 Ürünler.
Yüksek Hızlı Kamera Otomatik Odaklama Sistemleri için Hiah Stability Doğrusal Ses Bobine Motoru
| Garanti: | 3ay-1 yıl |
|---|---|
| Ürün modeli: | VCAB0044-0040-00A |
| ağırlık(g): | 46.5 |
Endüstriyel Otomasyon İçin Yüksek Hassasiyetli 0.05mm Ses Bobine Motoru Dc Doğrusal Aktuatör
| Protect Feature: | Totally Enclosed |
|---|---|
| Positioning Accuracy: | 0.1mm |
| Name: | Linear Motor Actuator |
Havacılık alanı için yüksek hassasiyetli hafif ağırlıklı VCM Ses Bobine Motoru
| Garanti: | 3ay-1 yıl |
|---|---|
| Kullanımı: | TEKNE, İHA, 3D Printing, Mikroskop, Endoskop, Robot, Medikal Vantilatörler |
| Türü: | Mikro Motor |
Mikro Daimi Mıknatıs Motor Yarım iletken endüstrisi için doğrusal yerleşik şaft ses bobini motoru
| Garanti: | 3ay-1 yıl |
|---|---|
| Kullanımı: | TEKNE, Araba, Elektrikli Bisiklet, İHA, robot, Tıbbi vantilatör, mikroskop, endoskop, optik |
| Türü: | Mikro Motor |
Hafif Ağırlıklı Yüksek Yanıtlı Çürük Çekirdekli Motor Ses Bobin Motorları Görsel Görüntüleme Sistemleri İçin
| Ürün modeli: | VCAD0120-0200-00A |
|---|---|
| Toplam vuruş: | 20mm |
| Voltaj: | 78V |
Yüksek Yanıtlı VCM Ses Bobine Motoru Yüksek Konumlandırma Doğruluğu Ses Bobine Etkinleştiricisi
| Ağırlık: | Işık |
|---|---|
| Güç: | 2500N |
| Voltaj: | DC |
Yüksek çözünürlüklü uzun ömürlü doğrusal hareket motoru Yüksek hassasiyetli ses bobine motoru
| Ağırlık: | Işık |
|---|---|
| Güç: | Yüksek |
| Gürültü: | Düşük |
6mm Seyahat Ses Bobine Motoru Yüksek hassasiyetli manyetik sürücü motoru
| Garanti: | 3ay-1 yıl |
|---|---|
| Kullanımı: | TEKNE, Araba, Elektrikli Bisiklet, Optik proje, Lazer ekipmanları, Yarı iletken |
| Türü: | Mikro Motor |
Alüminyum Alaşım Tamamen Kapalı Ses Bobini Etkinleştiricisi 50mm Kurşun Tel VCM Motoru
| Material: | Aluminum Alloy |
|---|---|
| Rated Speed: | 100HZ(RPM) |
| Stroke Length: | 7.5mm |
Optik tarama konumlandırma ve ölçüm için çok yönlü boş çekirdekli ses bobine motoru
| Sürekli kuvvet (N): | 53N |
|---|---|
| Mevcut: | 2.5A |
| Garanti: | 3ay-1 yıl |

