Tüm ürünler
anahtar kelimeler [ high performance motor camera precision ] eşleşme 72 Ürünler.
Yüksek frekanslı karşılıklı salınımlı ses bobini motoru ses ekipmanları için
| Paketleme: | kartonda |
|---|---|
| Mıknatıs malzemesi: | neodimyum |
| Doğruluk: | 0,05 mm |
Yarı iletken ekipmanları için tamamen kapalı ses bobini motor doğrusal aktüatörler
| Sürekli Kuvvet: | 4.2N |
|---|---|
| Maksimum voltaj: | 26.6V |
| Garanti: | 3ay-1 yıl |
Robot Görme Sistemleri için Yüksek Frekanslı Esnek titreşimli Ses Bobine Motorları
| Motor tipi: | Titreşim Motorları |
|---|---|
| Tepe Kuvveti: | 20,5K |
| Boyut: | 10 mm x 10 mm x 3 mm |
Yarı iletken mikro toplu besleme için yüksek hassasiyetli döner ses bobine motoru
| Ağırlık: | 50.4g |
|---|---|
| Uzunluk: | 75mm |
| Gerilim: | 6.3V |
Yüksek Yanıtlı Mikro VCM Ses Bobin Motor Aktifasyonu titreşim mikroskop platformu için
| Türü: | lineer ses bobin motoru |
|---|---|
| Ürün modeli: | VCAR0014-0250-00A |
| Tepe Kuvveti: | 14N |
Mikroskop odaklayıcı tarama için Mikro Yüksek Hızlı Ses Bobine Motor Modülü
| Hız (RPM): | Yüksek hız |
|---|---|
| Yapı: | Kalıcı mıknatıs |
| İletişim protokolü: | Modbus, Profibus, Profinet |
Endüstriyel Minyatür titreşimli motorlar Yüksek verimlilikli titreşimli motorlar VCAZ serisi
| Current: | Low Current |
|---|---|
| Peak force(N): | 20.5 |
| Temperature: | High Temperature |
Yüksek frekanslı doğrusal elektrikli motor aktüatörü dikdörtgen tip aktüatörü
| Model numarası: | VCAS0002-0498-00A |
|---|---|
| Boyut: | 80mm |
| Tepe Kuvveti: | 2.1N |
Endüstriyel Otomasyon için Çubuklu Yüksek Çözünürlüklü Doğrusal Ses Bobine Motoru
| Ürün Türü: | Şaftlı Lineer Ses Bobini Motoru |
|---|---|
| Tekrarlanabilirlik: | Yüksek |
| Belirli Hız: | 100HZ(devir) |
Yüksek hassasiyetli konumlandırma Yüksek tepki Optiksel tarama için döner ses bobini motoru
| Koruma Özelliği: | Tamamen Kapalı |
|---|---|
| Uygulama: | Otomatik Ürün |
| Voltaj: | 6.7V |

