Tüm ürünler
anahtar kelimeler [ high precision linear voice coil motor ] eşleşme 226 Ürünler.
Yüksek frekanslı taşıma ve besleme sistemleri için mikro esnek titreşim motorları
| Koruma Özelliği: | Tamamen Kapalı |
|---|---|
| Model: | VCAZ0010-0020-00A |
| Kutup sayısı: | 10 |
25V Yüksek Frekanslı Titreşim Motoru Endoskopik Robotlar İçin
| Motorlu Tip: | Titreşim Motorları |
|---|---|
| Zirve kuvveti: | 20,5K |
| Boyut: | 10 mm x 10 mm x 3 mm |
Alüminyum alaşımlı doğrusal aktüatör Yüksek konumlandırma doğruluğu dikdörtgen tip aktüatör
| Positioning Accuracy: | 0.1mm |
|---|---|
| Noise Level: | Low |
| Type: | Rectangular Type Actuator |
Yarım iletken ekipmanları için yüksek hızlı yüksek hassasiyetli titreşim motorları
| Motorlu Tip: | Titreşim Motorları |
|---|---|
| Zirve kuvveti: | 10N |
| Model Özellikleri: | VCZA0010-0020-00A |
3C Elektronik Otomasyonu İçin Yüksek Hızlı Yüksek Frekanslı Titreşim Motorları
| Motorlu Tip: | Titreşim Motorları |
|---|---|
| Zirve kuvveti: | 4.2N |
| Model Özellikleri: | VCZA0010-0020-00A |
Görüş Hizalama ve Optik Konumlandırma Sistemleri için VCAZ serisi Titreşim Motorları
| Motorlu Tip: | Titreşim Motorları |
|---|---|
| Zirve kuvveti: | 20,5K |
| Model Özellikleri: | VCZA0020-0040-00A |

