Tüm ürünler
Makine Görüşü Hizalama Sistemleri İçin Yüksek Hassasiyetli Mikro Titreşim Motorları
| Motorlu Tip: | Titreşim Motorları |
|---|---|
| Zirve kuvveti: | 10.2N |
| Model Özellikleri: | VCZA0010-0020-00A |
Lazer İşleme ve Otomatik Odaklama Sistemleri İçin Mikro Titreşimli Ses Bobini Motoru
| Motorlu Tip: | Titreşim Motorları |
|---|---|
| Zirve kuvveti: | 4.2N |
| Model Özellikleri: | VCZA0010-0020-00A |
Hassas Muayene Ekipmanları İçin Yüksek Hızlı Mikro Konumlandırma Ses Bobini Motoru
| Motorlu Tip: | Titreşim Motorları |
|---|---|
| Zirve kuvveti: | 20,5K |
| Model Özellikleri: | VCZA0020-0040-00A |
Görüş Hizalama ve Optik Konumlandırma Sistemleri için VCAZ serisi Titreşim Motorları
| Motorlu Tip: | Titreşim Motorları |
|---|---|
| Zirve kuvveti: | 20,5K |
| Model Özellikleri: | VCZA0020-0040-00A |
Hopper Shakers için Yüksek Frekanslı Mikro Esnek titreşim motorları
| Sertifikalar: | CE,ISO9001 |
|---|---|
| Garanti: | 3ay-1 yıl |
| Model numarası: | VCAZ0020-0040-00A |
Uzun ömürlü Otomatik Sıralama Makineleri için Yüksek Hızlı titreşimli Ses Bobin Motoru
| komütasyon: | fırçalamak |
|---|---|
| Titreşim: | Yüksek Titreşim |
| tork: | İstekler |
Düşük gürültü sıcaklık titreşim motoru hafif ağırlık kompakt yapı
| Efficiency: | High Efficiency |
|---|---|
| Structure: | Compact Structure |
| Size: | Small Size |
Görme sistemi ekipmanları için özel olarak tasarlanmış yüksek performanslı mikro titreşim motorları
| Structure: | Compact Structure |
|---|---|
| Material: | High Quality Material |
| Noise: | Low Noise |
Kompakt Yapı Güç titreşim motoru Esnek titreşim diskleri için kullanılan uzun ömürlü
| Current: | Low Current |
|---|---|
| Speed: | High speed |
| Life: | Long Life |
Kompakt Yapı titreşim motorları güç uzun ömürlü motorlar yarı iletken ekipmanları için
| Vibration: | High Vibration |
|---|---|
| Material: | High Quality Material |
| Life: | Long Life |

