Tüm ürünler
anahtar kelimeler [ high speed linear voice coil actuator ] eşleşme 175 Ürünler.
Solunum Motoru Haptik Geri İletişim Motoru 2.5A VCM Ses Bobine Etkinleştiricisi
| Garanti: | 3ay-1 yıl |
|---|---|
| Kullanımı: | TEKNE, Araba, Elektrikli Bisiklet, İHA,3D Baskı,Mikroskop,Robot,Tıbbi Vantilatörler,Optik proje |
| Türü: | Mikro Motor |
Mobil Ses Aygıtlarındaki Yüksek Hassasiyetli Kare VCM Ses Bobini Motoru
| Montaj Tipi: | Flanş |
|---|---|
| Renk: | Gümüş/Siyah |
| Ürün: | Mini Elektrik Motorları |
İki boyutlu ayna için yüksek hızlı doğrusal motor mini doğrusal aktüatör motor
| Garanti: | 3 yıl |
|---|---|
| Kullanımı: | TEKNE, Araba, Elektrikli Bisiklet, İHA, robot, tıbbi solunum cihazı, mikroskop, optik |
| Türü: | Mikro Motor |
Hafif Ağırlıklı Doğrusal Ses Bobine Motoru Yüksek Hızlılıklı Doğrusal Servo Aktuatör
| Ağırlık: | 0.28kg |
|---|---|
| Güç: | 260K |
| Yaşam süresi: | 100 milyon kez |
Açı Konumlandırma Sistemi Döner Ses Bobine Motoru Yüksek hassasiyetli salınım motoru
| Garanti: | 3ay-1 yıl |
|---|---|
| Kullanımı: | TEKNE, Araba, Elektrikli Bisiklet, Medikal Vantilatörler, Optik proje, Lazer ekipmanları, Yarı iletk |
| Türü: | Mikro Motor |
Yarı iletken üretimi için yüksek pozisyonel doğruluklu döner ses bobine motorları
| Adı: | Döner Ses Bobini Motoru |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum alaşımı |
| Gürültü: | Düşük |
Endüstriyel robotlar için yüksek hızlı yüksek hassasiyetli dikdörtgen doğrusal motor aktüatörleri
| Model numarası: | VCAS0013-0343-00A |
|---|---|
| Güç Kaynağı: | Elektrik |
| Malzeme: | Alüminyum alaşımı |
Otomasyon endüstrisi için düşük gürültülü hafif yüksek doğrusal doğrusal ses bobine motorları
| Repeatability: | High |
|---|---|
| Voltage Range: | 24V |
| Speed Range: | High |
Robotlarda kullanılan Yüksek Hızlı Mikro Silindrik Ses Bobini Motoru Doğrudan Sürüş Motoru
| Paket: | Karton Ambalaj |
|---|---|
| Felç: | Kısa |
| Mevcut: | Düşük |
Yüksek Frekanslı Yüksek Güvenilirlik Çok Katmanlı Vcm Ses Bobini Motoru
| Konumlandırma doğruluğu: | Yüksek |
|---|---|
| Güç: | Yüksek |
| Mevcut: | Düşük |

