Tüm ürünler
anahtar kelimeler [ high speed linear voice coil actuator ] eşleşme 175 Ürünler.
3C Elektronik Montajı İçin 24V Yüksek Yanıtlı Doğrusal Ses Bobini Motoru
| Garanti: | 3ay-1 yıl |
|---|---|
| Ürün modeli: | VCAB0033-0099-00A |
| ağırlık(g): | 5.87 |
Yüksek Hızlı Kamera Otomatik Odaklama Sistemleri için Hiah Stability Doğrusal Ses Bobine Motoru
| Garanti: | 3ay-1 yıl |
|---|---|
| Ürün modeli: | VCAB0044-0040-00A |
| ağırlık(g): | 46.5 |
Lazer kesimi için yüksek hassasiyetli minyatür eksensel doğrusal ses bobini motorları
| Ürün Türü: | lineer ses bobin motoru |
|---|---|
| Kullanımı: | TEKNE, Araba, Elektrikli Bisiklet |
| Karar: | Yüksek |
Yüksek frekanslı gürültü VCAB Serisi Doğrusal Ses Bobin Motorları
| Garanti: | 3ay-1 yıl |
|---|---|
| Ürün modeli: | VCAB0087-0563-00A |
| Ağırlık: | 177g |
Düşük Gürültü Yüksek Performanslı Aktüatör İlk Yardım Tıbbi için Doğrusal Ses Bobini Motoru
| Garanti: | 3ay-1 yıl |
|---|---|
| Kullanımı: | TEKNE, Araba, robot, tıbbi solunum cihazı, mikroskop, optik, optik lens |
| Türü: | Servo motor |
Yüksek Hızlı Doğrusal Aktüatör Montajcılar için Döner Ses Bobin Motorları
| Ürün: | Mini Elektrik Motorları |
|---|---|
| Model numarası: | VARS0706-014-00A |
| Maksimum hareket(mm): | 14 |
6N Zirve Gücü Doğrusal Elektrik Aktifleştiricisi Yüksek Pozisyonlama Doğruluğu Ses Bobini Aktifleştiricisi
| Name: | Linear Motor Actuator |
|---|---|
| Power Supply: | DC |
| Voltage: | 13V |
Yarım iletken lazer kesimi için yüksek hassasiyetli mikro düz doğrusal ses bobini motoru
| Garanti: | 3ay-1 yıl |
|---|---|
| Ürün modeli: | VCAP0030-0200-00A |
| Tepe Kuvveti: | 30N |
Yüksek Hızlı Dikdörtgen Ses Bobin Motoru Yarım iletken endüstrisi için doğrusal motor aktüatörü
| Ürün: | Mini Elektrik Motorları |
|---|---|
| Model numarası: | VCAS0013-0343-00A |
| Toplam vuruş: | 34,3 mm |
Düşük Gürültü Kompakt Ses Bobini Doğrusal Aktüyatör Minyatür Ses Bobini Aktüyatörü
| Duty Cycle: | High |
|---|---|
| Product Name: | Linear Voice Coil Actuator |
| Size: | Compact |

