Tüm ürünler
anahtar kelimeler [ high speed linear voice coil actuator ] eşleşme 175 Ürünler.
Yüksek Performanslı Doğrusal Ses Bobini Aktüatörü Endüstriyel Otomasyon Hassas Görevleri İçin
| Garanti: | 3ay-1 yıl |
|---|---|
| Ürün modeli: | VCAB0105-0164-00A |
| ağırlık(g): | 150 |
XY Eksi Doğrusal Ses Bobine Aktifleştiricisi Mikro Makine Aracı Endüstrisi için Düz Motorlar
| Garanti: | 3ay-1 yıl |
|---|---|
| Model numarası: | VCAP0030-0200-00A |
| Kullanımı: | TEKNE, Araba, Ev Aletleri, İHA, 3D Baskı, Mikroskop, Robot, Tıbbi Ventilatörler, Optik proje |
Yüksek Hassasiyetli Yüksek Tepkili Doğrusal Ses Bobini Motoru Otomasyon Yarı İletken
| Garanti: | 3ay-1 yıl |
|---|---|
| Ürün modeli: | VCAB0044-0059-00A |
| ağırlık(g): | 43 |
Yüksek Güçlü 6.8mm Doğrusal Ses Bobini Aktüatörü Uzun Yaşam Mikro Ses Bobini Aktüatörü
| Noise Level: | Low |
|---|---|
| Lifetime: | Long |
| Voltage: | 8.2V |
Yüksek Hızlı VCM Ses Bobine Motoru Düşük Gürültülü Küçük Çekirdeksiz Motor Yüksek Güvenilirlik
| Voltaj: | 44.9V |
|---|---|
| Mevcut: | Düşük |
| Maliyet: | Düşük |
12 Zamanlı Doğrusal Ses Bobini Motoru Yüksek Tekrarlanabilirlik Mikro Ses Bobini Etkinleştiricisi
| Speed Range: | High Speed |
|---|---|
| Linearity: | High |
| Load Capacity: | High |
Yüksek hassasiyetli döner ses bobini aktüatörü 20° darbe hareketli bobin aktüatörü
| Gürültü: | Düşük |
|---|---|
| Güç: | 2W |
| tork: | 0.77N.m. |
Yüksek Hızlı Döner Ses Bobine Motoru Salınım Karşılıklı Ses Bobine Motoru VCM
| Garanti: | 3ay-1 yıl |
|---|---|
| Kullanımı: | TEKNE, Araba, Elektrikli Bisiklet, İHA, robot, Tıbbi vantilatör, mikroskop, endoskop, optik |
| Türü: | Mikro Motor |
Yüksek konumlandırma doğruluğu ve hassas konumlandırma doğrusal ses bobine motoru
| Resolution: | High |
|---|---|
| Force Output: | High |
| Positioning Accuracy: | High |
Yüksek Hızlı Döner Ses Bobine Motoru VCM 54g Döner 0.05mm Doğrulukla
| Hayat: | 10000 saat |
|---|---|
| Boyut: | 50*50*50mm |
| Doğruluk: | 0,05 mm |

