Tüm ürünler
anahtar kelimeler [ high speed linear voice coil actuator ] eşleşme 175 Ürünler.
Yüksek Frekans Yanıt Ses Bobine Aktifleştiricisi Valf Kontrolü için VCM Ses Bobine Motoru
| Garanti: | 3ay-1 yıl |
|---|---|
| Kullanımı: | TEKNE, Araba, Elektrikli Bisiklet, İHA, robot, tıbbi solunum cihazı, mikroskop, optik |
| Türü: | Mikro Motor |
Tel bağlama makineleri için yüksek hızlanma ve yüksek hassasiyetli doğrusal ses bobini motorları
| Garanti: | 3ay-1 yıl |
|---|---|
| Tepe Kuvveti: | 33K |
| Çalıştırma Yöntemi: | Ses bobini |
Hafif Ağırlıklı Doğrusal Ses Bobine Aktüatörü VCAP Küçük Doğrusal Motor Yüksek Hızlandırma
| Ağırlık: | Işık |
|---|---|
| Güç: | 26w |
| Parti Numarası: | YET-YQDJ58 |
Düşük Gürültü Yüksek Hassasiyetli Doğrusal Ses Bobin Motorları Yarım iletken ekipmanları için düz motorlar
| Gürültü seviyesi: | Düşük |
|---|---|
| Anahtar kelimeler: | Elektrik DC Motorları |
| Garanti: | 3ay-1 yıl |
Endüstriyel Robotik Kol Sürücüleri İçin Yüksek Hızlı Dikdörtgen Ses Bobini Doğrusal Motorlar
| Koruma Özelliği: | Tamamen Kapalı |
|---|---|
| Model numarası: | VCAS0013-0343-00A |
| Kontrol Yöntemi: | Elektronik |
Yüksek hassasiyetli doğrusal ses bobini motoru düşük gürültü VCAH Serisi ses bobini motoru
| Kuvvet Çıkışı: | Yüksek |
|---|---|
| İsimlendirilmiş güç: | 2500N |
| Akım Aralığı: | 4.2A |
Yüksek Yanıtlı VCM Ses Bobine Motoru Yüksek Konumlandırma Doğruluğu Ses Bobine Etkinleştiricisi
| Ağırlık: | Işık |
|---|---|
| Güç: | 2500N |
| Voltaj: | DC |
Lazer odaklama için yüksek frekanslı yüksek hızlı döner ses bobini motoru
| Hız: | Yüksek hız |
|---|---|
| Garanti: | 3ay-1 yıl |
| Sürekli Tork: | 0,1 Nm |
Basit Ses Bobine Aktifleştiricisi Mikro Makine Aracı Endüstrisi için Düz Miniatür Doğrusal Motorlar
| Garanti: | 3ay-1 yıl |
|---|---|
| Kullanımı: | TEKNE, Araba, Elektrikli Bisiklet, Ev Aletleri, İHA,3D Baskı,Mikroskop,Robot,Tıbbi Vantilatörler,Opt |
| Türü: | Mikro Motor |
Yüksek Frekanslı Tepkili Doğrusal Ses Bobini Motoru 3C Elektronik Üretimi İçin
| Garanti: | 3ay-1 yıl |
|---|---|
| Ürün modeli: | VCAB0087-0563-00A |
| ağırlık(g): | 177 |

