Tüm ürünler
anahtar kelimeler [ high speed linear voice coil actuator ] eşleşme 175 Ürünler.
24V doğrusal ses bobini aktüatörü VCAB Serisi Minyatür ses bobini motoru
| Linearity: | High |
|---|---|
| Force Output: | High |
| Voltage Range: | 24V |
Yüksek Güç Çıktısı Doğrusal Bobin Aktüatörü Yüksek Tekrarlanabilirlik Doğrusal Ses Bobini
| Konumlandırma doğruluğu: | Yüksek |
|---|---|
| Yük kapasitesi: | Yüksek |
| doğrusallık: | Yüksek |
Otomasyon Robotları İçin Kompakt Hızlı Tepki Veren Doğrusal Ses Bobini Aktüatörü
| Garanti: | 3ay-1 yıl |
|---|---|
| Ürün modeli: | VCAB0436-0187-00A |
| ağırlık(g): | 648 |
Yüksek Hızlı Doğrusal Ses Bobine Motoru Yüksek Hassasiyetli Doğrusal Motoru
| Ürün Türü: | Şaftlı Lineer Ses Bobini Motoru |
|---|---|
| Konumlandırma doğruluğu: | Yüksek |
| Çarpım Uzunluğu: | 12 mm |
Endüstriyel Otomasyon için Çubuklu Yüksek Çözünürlüklü Doğrusal Ses Bobine Motoru
| Ürün Türü: | Şaftlı Lineer Ses Bobini Motoru |
|---|---|
| Tekrarlanabilirlik: | Yüksek |
| Belirli Hız: | 100HZ(devir) |
Hızlı tıbbi aletler için sürtünme geçirmez uzun ömürlü doğrusal ses bobini aktüatörü
| Garanti: | 3ay-1 yıl |
|---|---|
| Ürün modeli: | VCAB0035-0105-00A |
| ağırlık(g): | 91 |
Otomasyon Endüstrisi için Yüksek Çözünürlüklü Doğrusal Ses Bobine Motorları
| Noise Level: | Low |
|---|---|
| Positioning Accuracy: | High |
| Repeatability: | High |
Kompakt doğrusal ses bobini aktüatörü Yüksek Hızlı Vcm ses bobini motoru
| Duty Cycle: | High |
|---|---|
| Operating Temperature: | Wide |
| Size: | Compact |
X-Y Hareket Düz Tip Doğrusal Ses Bobini Etkinleyici Düşük Gürültülü Mikro Ses Bobini Etkinleyici
| Kullanımı: | TEKNE, Araba, İHA, robot, tıbbi solunum cihazı, mikroskop, optik |
|---|---|
| Türü: | Servo motor |
| Yapı: | KALICI Mıknatıs |

