Tüm ürünler
anahtar kelimeler [ vcm ] eşleşme 112 Ürünler.
Kompakt doğrusal ses bobini aktüatörü Yüksek Hızlı Vcm ses bobini motoru
| Duty Cycle: | High |
|---|---|
| Operating Temperature: | Wide |
| Size: | Compact |
Alüminyum Alaşım Tamamen Kapalı Ses Bobini Etkinleştiricisi 50mm Kurşun Tel VCM Motoru
| Material: | Aluminum Alloy |
|---|---|
| Rated Speed: | 100HZ(RPM) |
| Stroke Length: | 7.5mm |
VCAB Serisi Doğrusal Ses Bobini Yüksek Güçlü Çıkış VCM Düşük Gürültülü Motor Yüksek Verimlilik
| Current Range: | 4.2A |
|---|---|
| Repeatability: | High |
| Rated Power: | 2500N |
Cep telefonu kameralarını odaklamak için yüksek hassasiyetli boş çekirdekli motor minyatür VCM doğrusal aktüatör
| Motor Muhafaza Malzemesi: | Alüminyum alaşımı |
|---|---|
| Uygulama: | İçi Boş Çekirdek Makineler |
| Toplam vuruş: | 20mm |
düşük gürültü Hafif VCAR serisi Ses Bobini Motorları Yarım iletken endüstrisi için
| Felç: | Kısa |
|---|---|
| Bobin Tipi: | çok katmanlı |
| Karar: | Yüksek |
High Precision Micro Voice Coil Motor For Testing Equipment
| Toplam inme: | 6,2 mm |
|---|---|
| Model: | VCAR0015-0062-00A |
| Zirve kuvveti: | 15N |
11V 90° vuruşlu hafif ağırlıklı döner ses bobini motoru hassas kontrol için
| Ağırlık: | 18g |
|---|---|
| Uzunluk: | 70 mm |
| Voltaj: | 11V |
Otomasyon ekipmanları için hassaslıklı döner ses bobine motoru mikro doğrusal aktüatör
| Garanti: | 3ay-1 yıl |
|---|---|
| Kullanımı: | TEKNE, Araba, medikal, yarı iletken, havacılık, valf kontrolü, vibrasyon platformu ve otomasyon endü |
| Türü: | Mikro Motor |
Otomasyon ekipmanlarında kullanılmak üzere yüksek frekanslı dikdörtgen ses bobini motorları
| Garanti: | 3ay-1 yıl |
|---|---|
| Kullanımı: | TEKNE, Araba, Elektrikli Bisiklet, İHA,3D Baskı,Mikroskop,Robot,Tıbbi Vantilatörler,Optik proje |
| Türü: | Mikro Motor |
Mikro Daimi Mıknatıs Motor Yarım iletken endüstrisi için doğrusal yerleşik şaft ses bobini motoru
| Garanti: | 3ay-1 yıl |
|---|---|
| Kullanımı: | TEKNE, Araba, Elektrikli Bisiklet, İHA, robot, Tıbbi vantilatör, mikroskop, endoskop, optik |
| Türü: | Mikro Motor |

