Tüm ürünler
anahtar kelimeler [ vcm ] eşleşme 112 Ürünler.
Yüksek Performanslı Etkinleştirici Gelişmiş Ses Bobini Etkinleştirici Basit Yapı
| Material: | Aluminum Alloy |
|---|---|
| Actuator Constant: | 2.6N/W |
| Name: | High Performance Actuator |
High Frequency VCAR Series Voice Coil Motors For Medical Imaging
| Toplam inme: | 56.3mm |
|---|---|
| Modeli: | VCAR0087-0563-00A |
| Zirve kuvveti: | 87N |
High Speed VCAR Voice Coil Motors For Semiconductor Inspection Applications
| Genel boyut: | 200*400*404mm |
|---|---|
| karakteristik: | Yüksek hızlanma |
| Renk: | Gümüş gri |
High Precision VCAR Series Voice Coil Motors For Automation Equipment
| Toplam inme: | 11,2 mm |
|---|---|
| Modeli: | VCAR0262-0112-00A |
| Zirve kuvveti: | 262K |
High Precision Micro VCAR Series Voice Coil Motors For Medical Devices
| Koruma Özelliği: | Tamamen kapalı |
|---|---|
| Hızlanma: | Yüksek |
| Konumlandırma doğruluğu: | Yüksek |
Basit Ses Bobine Aktifleştiricisi Mikro Makine Aracı Endüstrisi için Düz Miniatür Doğrusal Motorlar
| Garanti: | 3ay-1 yıl |
|---|---|
| Kullanımı: | TEKNE, Araba, Elektrikli Bisiklet, Ev Aletleri, İHA,3D Baskı,Mikroskop,Robot,Tıbbi Vantilatörler,Opt |
| Türü: | Mikro Motor |
Yüksek Hızlılıklı Kompakt Ses Bobine Motoru Direkt Sürüş Motoru Kontrolörüyle
| Garanti: | 3ay-1 yıl |
|---|---|
| Kullanımı: | TEKNE, Araba, Elektrikli Bisiklet, İHA, robot, Tıbbi vantilatör, mikroskop, endoskop, optik, optik l |
| Türü: | Mikro Motor |
Düşük Gürültülü Ses Bobine Motoru, Yüksek Hızlılıkta Dönüştürme Makinesi Motoru
| Garanti: | 3ay-1 yıl |
|---|---|
| Kullanımı: | TEKNE, Araba, İHA, 3D Yazıcı, Mikroskop, Endoskop, Robot, Medikal Vantilatörler |
| Türü: | Mikro Motor |
Mini Doğrusal Ses Bobine Aktifleştiricisi Yüksek Hassasiyetli Düz Tip Havacılık Ses Bobine Motoru
| Garanti: | 3ay-1 yıl |
|---|---|
| Kullanımı: | TEKNE, Araba, Elektrikli Bisiklet, Ev Aletleri, İHA,3D Baskı,Mikroskop,Robot,Tıbbi Vantilatörler,Opt |
| Türü: | Mikro Motor |
Kısa Zamanlı Ses Bobine Motor Modülleri CNC Makinesi İçin Kapalı Döngü Servo Doğrusal Hareket Aşaması
| Garanti: | 3ay-1 yıl |
|---|---|
| Kullanımı: | TEKNE, Araba, Elektrikli Bisiklet, İHA, robot, Tıbbi vantilatör, mikroskop, endoskop, optik, optik l |
| Türü: | Mikro Motor |

