Tüm ürünler
anahtar kelimeler [ vcm ] eşleşme 112 Ürünler.
Tıbbi cihazlar için hassas konumlandırma ile yüksek çözünürlüklü VCM Ses Bobin Motorları
| Felç: | 6,4 mm |
|---|---|
| Boyut: | küçük |
| Karar: | Yüksek |
Yüksek Yanıtlı Mikro VCM Ses Bobin Motor Aktifasyonu titreşim mikroskop platformu için
| Türü: | lineer ses bobin motoru |
|---|---|
| Ürün modeli: | VCAR0014-0250-00A |
| Tepe Kuvveti: | 14N |
Yüksek Hızlı VCM Ses Bobine Motoru Düşük Gürültülü Küçük Çekirdeksiz Motor Yüksek Güvenilirlik
| Voltaj: | 44.9V |
|---|---|
| Mevcut: | Düşük |
| Maliyet: | Düşük |
Yüksek hassasiyetli Mikro VCM Ses Bobine Motoru Optik Odak Otomasyon ekipmanları için
| Toplam vuruş: | 9,8 mm |
|---|---|
| Model: | VCAR0022-0098-00A |
| Tepe Kuvveti: | 22K |
Mıknatıs Doğrusal Elektrik Motorları Ses Bobine Motoru VCM Yüksek Frekanslı Doğrusal Etkinleyici
| Gerilim(v): | 44.9 |
|---|---|
| Çıktı Gücü: | kesin tarih |
| Kullanımı: | TEKNE, Araba, Elektrikli Bisiklet |
Alüminyum Alaşım Döner Ses Bobine Motoru Yüksek Pozisyonlama Doğruluğu VCM Motoru 52V Döner
| Gürültü: | Düşük |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum alaşımı |
| tork: | 7.1N.m |
Hafif Ağırlık Vcm Ses Bobine Motor Modülü Yüksek Yanıt Yüksek Hızlı Doğruluk Hareket Platformları
| Ağırlık: | Işık |
|---|---|
| Miktar: | 9998 |
| RPM: | 8800rpmrpm |
Yüksek frekanslı tepki 6.9A VCM Ses Bobine Motoru Mikro Doğrudan Sürüş Motoru
| Garanti: | 3ay-1 yıl |
|---|---|
| Kullanımı: | TEKNE, Araba, Elektrikli Bisiklet, Optik proje, Lazer ekipmanları, Yarı iletken |
| Türü: | Mikro Motor |
Yüksek Hızlı Döner Ses Bobine Motoru VCM 54g Döner 0.05mm Doğrulukla
| Hayat: | 10000 saat |
|---|---|
| Boyut: | 50*50*50mm |
| Doğruluk: | 0,05 mm |
37mm VCM Ses Bobini Aktifleştiricisi Minyatür Ses Bobini Motoru
| Garanti: | 3ay-1 yıl |
|---|---|
| Kullanımı: | TEKNE, Araba, Mikroskop,Robot,Tıbbi Vantilatörler,Optik proje,Lazer ekipmanları |
| Türü: | Mikro Motor |

