Tüm ürünler
anahtar kelimeler [ vcm ] eşleşme 112 Ürünler.
Yüksek Yanıtlı VCM Ses Bobine Motoru Yüksek Konumlandırma Doğruluğu Ses Bobine Etkinleştiricisi
| Ağırlık: | Işık |
|---|---|
| Güç: | 2500N |
| Voltaj: | DC |
Mobil Ses Aygıtlarındaki Yüksek Hassasiyetli Kare VCM Ses Bobini Motoru
| Montaj Tipi: | Flanş |
|---|---|
| Renk: | Gümüş/Siyah |
| Ürün: | Mini Elektrik Motorları |
Endüstriyel Otomasyon için Uzun Yaşam Düşük Gürültülü VCM Ses Bobine Motoru
| Boyut: | küçük |
|---|---|
| Ağırlık: | 7.9g |
| Gürültü: | Düşük |
Yarım iletkenlerde manipülasyon için Yüksek Hızlılıklı VCM Silindrik Ses Bobini Motoru
| Genel boyut: | 200*400*404mm |
|---|---|
| Nominal Güç: | 18W |
| karakteristik: | Yüksek hızlanma |
Silindrik VCM Ses Bobine Motor Doğrudan Sürüş Motorlar Yüksek Hız Düşük Gürültü
| Kullanımı: | TEKNE, Araba, Elektrikli Bisiklet, İHA, 3D Yazıcı, Mikroskop, Endoskop, Robot, Medikal Vantilatörler |
|---|---|
| Türü: | Mikro Motor |
| tork: | 30 |
Endüstriyel Robot Modülü VCM Ses Bobini Motoru Ses Bobini Yüksek Hızlı Motoru
| Kullanımı: | TEKNE, Araba, Elektrikli Bisiklet, İHA,3D Baskı,Mikroskop,Robot,Tıbbi Vantilatörler. |
|---|---|
| Türü: | Mikro Motor |
| tork: | İstekler |
Düşük çözünürlüklü VCM Ses Bobini Motoru Robot kolu ile Silindrik Ses Bobini Motoru
| Garanti: | 3ay-1 yıl |
|---|---|
| Kullanımı: | TEKNE, Araba, Elektrikli Bisiklet, İHA, robot, tıbbi solunum cihazı, mikroskop, optik |
| Türü: | Mikro Motor |
Düşük Gürültülü Döner Ses Bobini 32° Döner Motor VCM 0.22N.M En yüksek tork
| Hız: | Yüksek hız |
|---|---|
| Sürekli Tork: | 0,12 Nm |
| Garanti: | 3ay-1 Yıl |
Yüksek Frekanslı Yüksek Güvenilirlik Çok Katmanlı Vcm Ses Bobini Motoru
| Konumlandırma doğruluğu: | Yüksek |
|---|---|
| Güç: | Yüksek |
| Mevcut: | Düşük |
Düşük Gürültülü Döner Ses Bobine Etkinleyici Alüminyum Alaşım Döner VCM Motoru 0.12N-M
| Garanti: | 3ay-1 Yıl |
|---|---|
| Boyut: | 50*50*50mm |
| Tepe torku: | 0.22Nm |

