Tüm ürünler
anahtar kelimeler [ vcm ] eşleşme 112 Ürünler.
Yüksek Hızlı Döner Ses Bobine Motoru Salınım Karşılıklı Ses Bobine Motoru VCM
| Garanti: | 3ay-1 yıl |
|---|---|
| Kullanımı: | TEKNE, Araba, Elektrikli Bisiklet, İHA, robot, Tıbbi vantilatör, mikroskop, endoskop, optik |
| Türü: | Mikro Motor |
Yüksek Hızlı Mikro VCM Ses Bobine Motoru 3 boyutlu inceleme optik sistemleri için
| Toplam inme: | 4 mm |
|---|---|
| Modeli: | VCAR0044-0040-00A |
| Zirve kuvveti: | 44N |
titreşim özellikleri VCM ses bobine motoru yüksek frekanslı yüksek hassasiyetli motor
| Kullanımı: | TEKNE, Araba, Elektrikli Bisiklet, İHA, robot, tıbbi solunum cihazı, mikroskop |
|---|---|
| Türü: | Mikro Motor |
| tork: | 30 |
Yüksek hassasiyetli VCM ses bobine motoru kalıcı mıknatıs mini motor düşük gürültü
| Garanti: | 3ay-1 yıl |
|---|---|
| Kullanımı: | TEKNE, Araba, Elektrikli Bisiklet, tıbbi solunum cihazı, mikroskop, optik, optik lens, lazer ekipman |
| Türü: | Mikro Motor |
Yumuşak Ses Bobine Etkinleyici VCM Yüksek Güçlü Mini Düz Servo Motor Uzun ömür
| Garanti: | 3ay-1 yıl |
|---|---|
| Kullanımı: | TEKNE, Araba, robotlar, İHA'lar, tıbbi vantilatörler, 3D baskı, mikroskoplar, endoskop |
| Türü: | Servo motor |
Hafif Ses Bobine Motor Modülleri VCM Yüksek Yanıtlama Cogging Etkisi Olmadan
| Garanti: | 3ay-1 yıl |
|---|---|
| Kullanımı: | TEKNE, Araba, Elektrikli Bisiklet, İHA, robot, Tıbbi vantilatör, mikroskop, endoskop, optik, optik l |
| Türü: | Mikro Motor |
Elektrikli Yüksek Performanslı Etkinleştirici VCM Uzun Hayatlı Yüksek Verimlilikli Motor
| Koruma: | IP67 |
|---|---|
| Tepe Kuvveti: | 15N |
| Hayat: | Uzun |
Optik sistemler için düşük gürültülü yüksek hassasiyetli VCM ses bobini motorları
| Ürün: | Mini Elektrik Motorları |
|---|---|
| Gürültü: | Düşük |
| Ağırlık: | 20g |
Yüksek Hızlı VCM Ses Bobine Motoru Yarım iletken Üretiminde Fotolitografi Makinesi için
| Toplam vuruş: | 25 mm |
|---|---|
| Ağırlık: | 35g |
| Maksimum voltaj: | 26.5V |
Yüksek Duyarlılıklı Tam Ev Ses Bobini Aktifleştiricisi Hafif Ağırlıklı VCM Ses Bobini Motoru
| Ağırlık: | Işık |
|---|---|
| Yaşam süresi: | 100 milyon kez |
| Parti Numarası: | YET-YQDJ64 |

