Tüm ürünler
anahtar kelimeler [ vcm ] eşleşme 112 Ürünler.
Yüksek hassasiyetli gerilim kontrollü motor çekirdeksiz fırçalı motor hafif ağırlık
| Güvenilir: | Yüksek |
|---|---|
| Güç: | Yüksek |
| Motor tipi: | Ses Bobini Motoru |
Düşük Gürültülü Mini Elektrik Motoru 12 Volt Elektrik Motoru Hafif Ağırlık
| Garanti: | 3ay-1 yıl |
|---|---|
| Kullanımı: | TEKNE, Araba, Elektrikli Bisiklet, İHA,3D Baskı,Mikroskop,Robot,Tıbbi Vantilatörler,Optik proje |
| Türü: | Mikro Motor |
Endüstriyel için Rotary Ses Bobine Motoru 0.22N.m Rotary Voice Coil Actuator
| Garanti: | 1 yıl |
|---|---|
| Voltaj: | 15.5V |
| Malzeme: | Alüminyum alaşımı |
Yüksek frekanslı karşılıklı salınımlı ses bobini motoru ses ekipmanları için
| Paketleme: | kartonda |
|---|---|
| Mıknatıs malzemesi: | neodimyum |
| Doğruluk: | 0,05 mm |
Küçük Elektrik Manyetik Motor Ses Bobini Doğrusal Aktüatör Yüksek konumlandırma doğruluğu
| Garanti: | 3ay-1 yıl |
|---|---|
| Kullanımı: | TEKNE, Araba, İHA, 3D Yazıcı, Mikroskop, Endoskop, Robot, Medikal Vantilatörler |
| Türü: | Mikro Motor |
Yüksek Frekans Yanıtlı Döner Ses Bobine Motoru Yüksek konumlandırma doğruluğu
| Doğruluk: | 0,05 mm |
|---|---|
| Hız: | Yüksek hız |
| Güç: | 6W |
Yüksek çözünürlüklü uzun ömürlü doğrusal hareket motoru Yüksek hassasiyetli ses bobine motoru
| Ağırlık: | Işık |
|---|---|
| Güç: | Yüksek |
| Gürültü: | Düşük |
294N 50mm Stroke Manyetik Motor Ses Bobin Motor Yüksek Hız
| Garanti: | 3ay-1 yıl |
|---|---|
| Kullanımı: | TEKNE, İHA, 3D Printing, Mikroskop, Endoskop, Robot, Medikal Vantilatörler |
| Türü: | Mikro Motor |
Yüksek Frekanslı Manyetik Ses Bobini Kamera Fokusu için Doğrusal Aktüatör
| Garanti: | 3 yıl |
|---|---|
| Kullanımı: | TEKNE, Araba, Elektrikli Bisiklet, İHA, robot, Tıbbi vantilatör, mikroskop, endoskop, optik, optik l |
| Türü: | Mikro Motor |
Yüksek hassasiyetli düşük gürültülü küçük boş motor ses bobine motoru Görme sistemleri için
| Garanti: | 3ay-1 yıl |
|---|---|
| Kullanımı: | TEKNE, Araba, Elektrikli Bisiklet, İHA, 3D Yazıcı, Mikroskop, Endoskop, Robot, Medikal Vantilatörler |
| Türü: | Mikro Motor |

