Tüm ürünler
anahtar kelimeler [ vcm ] eşleşme 112 Ürünler.
Yüksek frekanslı tepki ses bobine motoru Otomatik odaklama sistemleri için mikro doğrusal platform
| Garanti: | 3ay-1 yıl |
|---|---|
| Kullanımı: | TEKNE, Araba, Elektrikli Bisiklet, İHA, robot, Tıbbi vantilatör, mikroskop, endoskop, optik |
| Türü: | Mikro Motor |
Yüksek frekanslı ses bobini motor aşaması Düşük Hızlı DC doğrusal motorlu optik aşama
| Garanti: | 3ay-1 yıl |
|---|---|
| Kullanımı: | TEKNE, Araba, Elektrikli Bisiklet, robotlar, İHA'lar, tıbbi vantilatörler, optik, 3D baskı, mikr |
| Türü: | Mikro Motor |
Yüksek Performanslı Döner Ses Bobine Motoru Yarım iletken için Dinamik Bobin Aktüatörü
| Güç: | 2W |
|---|---|
| Voltaj: | 15.5V |
| Adı: | Döner Ses Bobini Motoru |
0.22N.M En yüksek tork döner ses bobini 0.05mm Doğruluk ses bobini aktüatörü
| Sürekli Tork: | 0,12 Nm |
|---|---|
| Doğruluk: | 0,05 mm |
| Gürültü: | Düşük |
Rotary Voice Coil Motorlar Yüksek Hızlı Zirve Dönüş Momen 0.22N.M Yarım iletken endüstrisi için
| Gürültü: | Düşük |
|---|---|
| Doğruluk: | 0,05 mm |
| Adı: | Döner Ses Bobini Motoru |
Yarı iletken üretimi için yüksek pozisyonel doğruluklu döner ses bobine motorları
| Adı: | Döner Ses Bobini Motoru |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum alaşımı |
| Gürültü: | Düşük |
Yüksek Frekans Yanıtlı Döner Ses Bobine Aktüatörü 0.84N.M Döner Hareketli Bobin Aktüatörü
| Doğruluk: | 0,05 mm |
|---|---|
| Voltaj: | 6.3V |
| Türü: | Döner Motor |
0.84N.M En Yüksek Döner Düzgen Ses Bobine Motoru Lazer Teknolojileri İçin
| Hayat: | ≥10000 saat |
|---|---|
| Voltaj: | 6.3V |
| Doğruluk: | 0,05 mm |
Optik Uygulamalar için Yüksek Hassasiyetli Mikro Döner Ses Bobini Motorları
| Ağırlık: | 225.5g |
|---|---|
| Uzunluk: | 115mm |
| Gerilim: | 52.4V |
Robotik Kolları İçin Mikro Yüksek Hassasiyetli Konumlandırma Döner Ses Bobini Motoru
| Ağırlık: | 21,5 gr |
|---|---|
| Uzunluk: | 60 mm |
| Gerilim: | 15.5V |

