Tüm ürünler
anahtar kelimeler [ vcm voice coil ] eşleşme 112 Ürünler.
Basit Ses Bobine Aktifleştiricisi Mikro Makine Aracı Endüstrisi için Düz Miniatür Doğrusal Motorlar
| Garanti: | 3ay-1 yıl |
|---|---|
| Kullanımı: | TEKNE, Araba, Elektrikli Bisiklet, Ev Aletleri, İHA,3D Baskı,Mikroskop,Robot,Tıbbi Vantilatörler,Opt |
| Türü: | Mikro Motor |
Düşük Gürültülü Döner Ses Bobini 32° Döner Motor VCM 0.22N.M En yüksek tork
| Hız: | Yüksek hız |
|---|---|
| Sürekli Tork: | 0,12 Nm |
| Garanti: | 3ay-1 Yıl |
Mini Doğrusal Ses Bobine Aktifleştiricisi Yüksek Hassasiyetli Düz Tip Havacılık Ses Bobine Motoru
| Garanti: | 3ay-1 yıl |
|---|---|
| Kullanımı: | TEKNE, Araba, Elektrikli Bisiklet, Ev Aletleri, İHA,3D Baskı,Mikroskop,Robot,Tıbbi Vantilatörler,Opt |
| Türü: | Mikro Motor |
Yüksek frekanslı karşılıklı salınımlı ses bobini motoru ses ekipmanları için
| Paketleme: | kartonda |
|---|---|
| Mıknatıs malzemesi: | neodimyum |
| Doğruluk: | 0,05 mm |
Endüstriyel için Rotary Ses Bobine Motoru 0.22N.m Rotary Voice Coil Actuator
| Garanti: | 1 yıl |
|---|---|
| Voltaj: | 15.5V |
| Malzeme: | Alüminyum alaşımı |
Alüminyum Alaşım Döner Ses Bobine Motoru Yüksek Pozisyonlama Doğruluğu VCM Motoru 52V Döner
| Gürültü: | Düşük |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum alaşımı |
| tork: | 7.1N.m |
Yüksek Hızlı Döner Ses Bobine Motoru VCM 54g Döner 0.05mm Doğrulukla
| Hayat: | 10000 saat |
|---|---|
| Boyut: | 50*50*50mm |
| Doğruluk: | 0,05 mm |
Yüksek Hızlı Döner Ses Bobine Motoru Salınım Karşılıklı Ses Bobine Motoru VCM
| Garanti: | 3ay-1 yıl |
|---|---|
| Kullanımı: | TEKNE, Araba, Elektrikli Bisiklet, İHA, robot, Tıbbi vantilatör, mikroskop, endoskop, optik |
| Türü: | Mikro Motor |
Mikro Daimi Mıknatıs Motor Yarım iletken endüstrisi için doğrusal yerleşik şaft ses bobini motoru
| Garanti: | 3ay-1 yıl |
|---|---|
| Kullanımı: | TEKNE, Araba, Elektrikli Bisiklet, İHA, robot, Tıbbi vantilatör, mikroskop, endoskop, optik |
| Türü: | Mikro Motor |
0.22N.M En yüksek tork döner ses bobini 0.05mm Doğruluk ses bobini aktüatörü
| Sürekli Tork: | 0,12 Nm |
|---|---|
| Doğruluk: | 0,05 mm |
| Gürültü: | Düşük |

