Tüm ürünler
anahtar kelimeler [ vcm voice coil ] eşleşme 112 Ürünler.
Küçük Elektrik Manyetik Motor Ses Bobini Doğrusal Aktüatör Yüksek konumlandırma doğruluğu
| Garanti: | 3ay-1 yıl |
|---|---|
| Kullanımı: | TEKNE, Araba, İHA, 3D Yazıcı, Mikroskop, Endoskop, Robot, Medikal Vantilatörler |
| Türü: | Mikro Motor |
0.84N.M En Yüksek Döner Düzgen Ses Bobine Motoru Lazer Teknolojileri İçin
| Hayat: | ≥10000 saat |
|---|---|
| Voltaj: | 6.3V |
| Doğruluk: | 0,05 mm |
Otomasyon ekipmanları için hassaslıklı döner ses bobine motoru mikro doğrusal aktüatör
| Garanti: | 3ay-1 yıl |
|---|---|
| Kullanımı: | TEKNE, Araba, medikal, yarı iletken, havacılık, valf kontrolü, vibrasyon platformu ve otomasyon endü |
| Türü: | Mikro Motor |
Optik Uygulamalar için Yüksek Hassasiyetli Mikro Döner Ses Bobini Motorları
| Ağırlık: | 225.5g |
|---|---|
| Uzunluk: | 115mm |
| Gerilim: | 52.4V |
Alüminyum Alaşım Tamamen Kapalı Ses Bobini Etkinleştiricisi 50mm Kurşun Tel VCM Motoru
| Material: | Aluminum Alloy |
|---|---|
| Rated Speed: | 100HZ(RPM) |
| Stroke Length: | 7.5mm |
Robotik Kolları İçin Mikro Yüksek Hassasiyetli Konumlandırma Döner Ses Bobini Motoru
| Ağırlık: | 21,5 gr |
|---|---|
| Uzunluk: | 60 mm |
| Gerilim: | 15.5V |
Kısa Yanıtlı Ses Bobine Motor Modülü Hiç Korkma Etkisi Yok VCM Motor Modülü
| Garanti: | 3ay-1 yıl |
|---|---|
| Kullanımı: | TEKNE, Araba, İHA, 3D Yazıcı, Mikroskop, Endoskop, Robot, Medikal Vantilatörler |
| Türü: | Mikro Motor |
VCAB Serisi Doğrusal Ses Bobini Yüksek Güçlü Çıkış VCM Düşük Gürültülü Motor Yüksek Verimlilik
| Current Range: | 4.2A |
|---|---|
| Repeatability: | High |
| Rated Power: | 2500N |
Yüksek Frekans Yanıtlı Döner Ses Bobine Aktüatörü 0.84N.M Döner Hareketli Bobin Aktüatörü
| Doğruluk: | 0,05 mm |
|---|---|
| Voltaj: | 6.3V |
| Türü: | Döner Motor |
11.5V nefes alma hassasiyeti yüksek performanslı aktüatör ses bobini motoru
| Ağırlık: | Işık |
|---|---|
| Güç: | 2500N |
| Parti Numarası: | YET-YQDJ62 |

