Tüm ürünler
anahtar kelimeler [ vcm voice coil ] eşleşme 112 Ürünler.
Yarı iletken endüstrisi için yüksek hassasiyetli VARS Serisi Döner Ses Bobine Motorları
| Garanti: | 3ay-1 yıl |
|---|---|
| Kullanımı: | TEKNE, Araba, Elektrikli Bisiklet, İHA,3D Baskı,Mikroskop,Robot,Tıbbi Vantilatörler,Optik proje |
| Türü: | Mikro Motor |
Yüksek hassasiyetli doğrusal motor aktüatörü dikdörtgen tip doğrusal ses bobine motoru
| Garanti: | 3ay-1 yıl |
|---|---|
| Türü: | Servo motor |
| Sıklık: | 50 |
X-Y Hareket Düz Tip Doğrusal Ses Bobini Etkinleyici Düşük Gürültülü Mikro Ses Bobini Etkinleyici
| Kullanımı: | TEKNE, Araba, İHA, robot, tıbbi solunum cihazı, mikroskop, optik |
|---|---|
| Türü: | Servo motor |
| Yapı: | KALICI Mıknatıs |
Tıbbi cihazlar için yüksek hassasiyetli Micro VCAR Serisi Ses Bobine Motorları
| Koruma Özelliği: | Tamamen kapalı |
|---|---|
| Hızlanma: | Yüksek |
| Konumlandırma doğruluğu: | Yüksek |
Düşük Gürültülü Ses Bobine Motoru, Yüksek Hızlılıkta Dönüştürme Makinesi Motoru
| Garanti: | 3ay-1 yıl |
|---|---|
| Kullanımı: | TEKNE, Araba, İHA, 3D Yazıcı, Mikroskop, Endoskop, Robot, Medikal Vantilatörler |
| Türü: | Mikro Motor |
Test ekipmanları için yüksek hassasiyetli mikro ses bobine motoru
| Toplam inme: | 6,2 mm |
|---|---|
| Model: | VCAR0015-0062-00A |
| Zirve kuvveti: | 15N |
436N Yüksek Hızlı Mikro Ses Bobini Aktifleştiricisi Encoder Ses Bobini Motorları İçin
| Kullanımı: | TEKNE, Araba, Elektrikli Bisiklet, robotlar, İHA'lar, tıbbi vantilatörler, optik, 3D baskı, mikr |
|---|---|
| Türü: | Mikro Motor |
| tork: | İstekler |
Düşük Gürültülü Döner Ses Bobine Etkinleyici Alüminyum Alaşım Döner VCM Motoru 0.12N-M
| Garanti: | 3ay-1 Yıl |
|---|---|
| Boyut: | 50*50*50mm |
| Tepe torku: | 0.22Nm |
Yüksek Frekans Yanıtlı Döner Ses Bobine Motoru Yüksek konumlandırma doğruluğu
| Doğruluk: | 0,05 mm |
|---|---|
| Hız: | Yüksek hız |
| Güç: | 6W |
11V 90° vuruşlu hafif ağırlıklı döner ses bobini motoru hassas kontrol için
| Ağırlık: | 18g |
|---|---|
| Uzunluk: | 70 mm |
| Voltaj: | 11V |

