Tüm ürünler
anahtar kelimeler [ vcm voice coil ] eşleşme 112 Ürünler.
düşük gürültü Hafif VCAR serisi Ses Bobini Motorları Yarım iletken endüstrisi için
| Felç: | Kısa |
|---|---|
| Bobin Tipi: | çok katmanlı |
| Karar: | Yüksek |
Yüksek Hızlı Mikro VCM Ses Bobine Motoru 3 boyutlu inceleme optik sistemleri için
| Toplam inme: | 4 mm |
|---|---|
| Modeli: | VCAR0044-0040-00A |
| Zirve kuvveti: | 44N |
Yüksek Duyarlılıklı Tam Ev Ses Bobini Aktifleştiricisi Hafif Ağırlıklı VCM Ses Bobini Motoru
| Ağırlık: | Işık |
|---|---|
| Yaşam süresi: | 100 milyon kez |
| Parti Numarası: | YET-YQDJ64 |
Düşük gürültü ve sorunsuz çalışma için yüksek hassasiyetli doğrusal ses bobine motoru VCAB Serisi
| Load Capacity: | High |
|---|---|
| Voltage Range: | 28V |
| Linearity: | High |
Yeni Tasarım Ses Bobini Mikro Motor Hareket Yüksek Frekanslı Motor
| Garanti: | 3ay-1 yıl |
|---|---|
| Kullanımı: | TEKNE, Araba, Elektrikli Bisiklet, tıbbi solunum cihazı, mikroskop, optik, optik lens, lazer ekipman |
| Türü: | Mikro Motor |
3 boyutlu denetim uygulamaları için yüksek hassasiyetli VCM Ses Bobini Motoru
| Toplam inme: | 6,4 mm |
|---|---|
| modeli: | VCAR0007-0064-00A |
| Zirve kuvveti: | 7.8N |
Yüksek Hızlı Ses Bobine Motoru Esnek Besleme Mekanizmi titreşim motoru
| Temperature: | High Temperature |
|---|---|
| Motor Type: | Vibration Motors |
| Material: | High Quality Material |
Yarım iletken denetim uygulamaları için Yüksek Hızlı VCAR Ses Bobin Motorları
| Genel boyut: | 200*400*404mm |
|---|---|
| karakteristik: | Yüksek hızlanma |
| Renk: | Gümüş gri |
Yüksek frekans yanıtlı yüksek güçli aktüatör uzun ömürlü ses bobini motoru 15N zirve gücü
| Name: | High Performance Actuator |
|---|---|
| Weight: | Light |
| Hayat: | Uzun |
294N 50mm Stroke Manyetik Motor Ses Bobin Motor Yüksek Hız
| Garanti: | 3ay-1 yıl |
|---|---|
| Kullanımı: | TEKNE, İHA, 3D Printing, Mikroskop, Endoskop, Robot, Medikal Vantilatörler |
| Türü: | Mikro Motor |

