Tüm ürünler
anahtar kelimeler [ vcm voice coil ] eşleşme 112 Ürünler.
Yüksek frekanslı tepki ses bobine motoru Otomatik odaklama sistemleri için mikro doğrusal platform
| Garanti: | 3ay-1 yıl |
|---|---|
| Kullanımı: | TEKNE, Araba, Elektrikli Bisiklet, İHA, robot, Tıbbi vantilatör, mikroskop, endoskop, optik |
| Türü: | Mikro Motor |
Yüksek frekanslı ses bobini motor aşaması Düşük Hızlı DC doğrusal motorlu optik aşama
| Garanti: | 3ay-1 yıl |
|---|---|
| Kullanımı: | TEKNE, Araba, Elektrikli Bisiklet, robotlar, İHA'lar, tıbbi vantilatörler, optik, 3D baskı, mikr |
| Türü: | Mikro Motor |
Yarı iletken üretimi için yüksek pozisyonel doğruluklu döner ses bobine motorları
| Adı: | Döner Ses Bobini Motoru |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum alaşımı |
| Gürültü: | Düşük |
Yüksek Performanslı Döner Ses Bobine Motoru Yarım iletken için Dinamik Bobin Aktüatörü
| Güç: | 2W |
|---|---|
| Voltaj: | 15.5V |
| Adı: | Döner Ses Bobini Motoru |
Rotary Voice Coil Motorlar Yüksek Hızlı Zirve Dönüş Momen 0.22N.M Yarım iletken endüstrisi için
| Gürültü: | Düşük |
|---|---|
| Doğruluk: | 0,05 mm |
| Adı: | Döner Ses Bobini Motoru |
Yüksek hassasiyetli düşük gürültülü küçük boş motor ses bobine motoru Görme sistemleri için
| Garanti: | 3ay-1 yıl |
|---|---|
| Kullanımı: | TEKNE, Araba, Elektrikli Bisiklet, İHA, 3D Yazıcı, Mikroskop, Endoskop, Robot, Medikal Vantilatörler |
| Türü: | Mikro Motor |
Yüksek hassasiyetli doğrusal ses bobini motor çarpma uzunluğu 20mm ses bobini motoru
| Protection: | IP67 |
|---|---|
| Noise Level: | Low |
| Force: | High |
Swing Type Voice Coil Motor With Encoder Optik hizalanma için döner ses bobini
| Garanti: | 3ay-1 yıl |
|---|---|
| Kullanımı: | TEKNE, Araba, CNC takım tezgahlarının kapalı çevrim servo sistemi ve doğrusal yer değiştirmeyi veya |
| Türü: | Mikro Motor |
Yüksek Hızlı Döner Ses Bobini Motoru, Valf Alanı için Doğrusal Optik Ses Bobini Etkinleyici
| Garanti: | 3ay-1 yıl |
|---|---|
| Kullanımı: | TEKNE, Araba, Elektrikli Bisiklet, İHA,3D Baskı,Mikroskop,Robot,Tıbbi Vantilatörler,Optik proje |
| Türü: | Mikro Motor |
Yüksek frekanslı doğrusal ses bobini aktüatörü düz tip elektrikli DC motorlar
| Kullanımı: | TEKNE, Araba, Elektrikli Bisiklet, Ev Aletleri, İHA, robot, Tıbbi vantilatör, mikroskop, endoskop, o |
|---|---|
| Türü: | Mikro Motor |
| tork: | İstekler |

