Tüm ürünler
Yüksek Torklu Mikro Döner Ses Bobini Motoru Endüstriyel Robot Eklem Tahrik Modülleri İçin
| Koruma Özelliği: | Tamamen kapalı |
|---|---|
| Ürün Modeli: | VARS0077-020-00A |
| Zirve torku: | 0.77N.m. |
Optik Lens Otomatik Odaklama Ekipmanı İçin Yüksek Hızlı Mikro Döner Ses Bobini Motoru
| Ağırlık: | 350g |
|---|---|
| Uzunluk: | 169mm |
| Gerilim: | 26V |
Hızlı tıbbi aletler için sürtünme geçirmez uzun ömürlü doğrusal ses bobini aktüatörü
| Garanti: | 3ay-1 yıl |
|---|---|
| Ürün modeli: | VCAB0035-0105-00A |
| ağırlık(g): | 91 |
Otomasyon Robotları İçin Kompakt Hızlı Tepki Veren Doğrusal Ses Bobini Aktüatörü
| Garanti: | 3ay-1 yıl |
|---|---|
| Ürün modeli: | VCAB0436-0187-00A |
| ağırlık(g): | 648 |
3C Elektronik Montajı İçin 24V Yüksek Yanıtlı Doğrusal Ses Bobini Motoru
| Garanti: | 3ay-1 yıl |
|---|---|
| Ürün modeli: | VCAB0033-0099-00A |
| ağırlık(g): | 5.87 |
Yüksek Yanıtlı Doğrudan Ses Bobine Aktüatörü Yarım iletken wafer incelemesi için
| Garanti: | 3ay-1 yıl |
|---|---|
| Ürün modeli: | VCAB0044-0075-00A |
| ağırlık(g): | 38.6 |
Çip ve Cihaz Testleri için Yüksek Hassasiyetli Döner Ses Bobine Motoru
| Protect Feature: | Totally Enclosed |
|---|---|
| Application: | Automatic Product |
| Voltage: | 25.8V |
Yarı iletken mikro toplu besleme için yüksek hassasiyetli döner ses bobine motoru
| Ağırlık: | 50.4g |
|---|---|
| Uzunluk: | 75mm |
| Gerilim: | 6.3V |
Çip ambalajı için kullanılan Yüksek Frekanslı Mikro Rezonant Döner Ses Bobine Motoru
| Ağırlık: | 66g |
|---|---|
| Uzunluk: | 75mm |
| Gerilim: | 6.7V |
Wafer hizalanması için kullanılan yüksek hassasiyetli mikro döner ses bobine motoru
| Ağırlık: | 21,5 gr |
|---|---|
| Uzunluk: | 60 mm |
| Gerilim: | 15.5V |

