Tüm ürünler
anahtar kelimeler [ high precision linear voice coil motor ] eşleşme 226 Ürünler.
Tıbbi cihazlar için hassas konumlandırma ile yüksek çözünürlüklü VCM Ses Bobin Motorları
| Felç: | 6,4 mm |
|---|---|
| Boyut: | küçük |
| Karar: | Yüksek |
Yüksek Döner Döner Ses Bobine Motoru Mini Elektromanyetik Motor Uçuş Kontrolörü İçin
| Garanti: | 3ay-1 yıl |
|---|---|
| Kullanımı: | TEKNE, Araba, Elektrikli Bisiklet, robot, tıbbi solunum cihazı, mikroskop, optik, optik lens |
| Türü: | Mikro Motor |
Yüksek Hızlı Döner Ses Bobine Motoru VCM 54g Döner 0.05mm Doğrulukla
| Hayat: | 10000 saat |
|---|---|
| Boyut: | 50*50*50mm |
| Doğruluk: | 0,05 mm |
Optik lens otomatik odaklama sistemleri için yüksek hızlı doğrusal ses bobini aktüatörü
| Garanti: | 3ay-1 yıl |
|---|---|
| Ürün modeli: | VCAB0436-0187-00A |
| ağırlık(g): | 648 |
Yüksek hassasiyetli Mikro Döner Ses Bobine Motoru Aynalar için Düşük Gürültü Tasarımı
| Koruma Özelliği: | Tamamen Kapalı |
|---|---|
| Ürün modeli: | VARS0706-014-00A |
| Tepe torku: | 7.1N.m |
7.2mm Tam ev ses bobini aktüatörü doğrusal ses bobini motorlu doğrusal tahrik motoru
| Garanti: | 3ay-1 yıl |
|---|---|
| Kullanımı: | TEKNE, Araba, Elektrikli Bisiklet, İHA,3D Baskı,Mikroskop,Robot,Tıbbi Vantilatörler,Optik proje |
| Türü: | Mikro Motor |
12 Zamanlı Doğrusal Ses Bobini Motoru Yüksek Tekrarlanabilirlik Mikro Ses Bobini Etkinleştiricisi
| Speed Range: | High Speed |
|---|---|
| Linearity: | High |
| Load Capacity: | High |
Cnc Kaynak Robot Kol Lazer Kesim için Mikro Doğrusal Ses Bobini Motor Tahrik Mili Aktüatörü
| Garanti: | 3ay-1 yıl |
|---|---|
| komütasyon: | fırçalamak |
| Model numarası: | VCAB0022-0448-00A |
Mikro Silindrik Doğrusal Ses Bobin Motorları titreşimli mikroskop aşamaları için
| Garanti: | 3ay-1 yıl |
|---|---|
| Ağırlık: | 45.2g |
| Model numarası: | VCAR0087-0062-00A |
Yarım iletken endüstrisi Yüksek hassasiyetli Mikro Doğrusal Ses Bobini Aktifleştiricisi
| Ürün modeli: | VCAP0020-0068-00A |
|---|---|
| sürekli kuvvet: | 5.3N |
| Ağırlık: | Işık |

