Tüm ürünler
anahtar kelimeler [ high precision linear voice coil motor ] eşleşme 226 Ürünler.
Yüksek Hızlı VCM Ses Bobine Motoru Düşük Gürültülü Küçük Çekirdeksiz Motor Yüksek Güvenilirlik
| Voltaj: | 44.9V |
|---|---|
| Mevcut: | Düşük |
| Maliyet: | Düşük |
2500N doğrusal ses bobine motoru 6.2mm vuruş uzunluğu doğrusal DC motorlar
| Kuvvet Çıkışı: | Yüksek |
|---|---|
| Karar: | Yüksek |
| İsimlendirilmiş güç: | 2500N |
74mm Genişlik Yüksek Hızlı titreşimli düz doğrusal ses bobine motorları CNC makine aletleri için 12.3N Sürekli kuvvet
| Warranty: | 3months-1year |
|---|---|
| Model Number: | VCAP0030-0200-00A |
| Continuous Force: | 12.3N |
Yüksek hassasiyetli özel yüksek frekanslı ses bobini motoru, valf işlemi için rulman
| Garanti: | 3ay-1 yıl |
|---|---|
| Türü: | Servo motor |
| Sıklık: | 50/60hz |
Endüstriyel Sektör için Yüksek Yanıt Frekansı Ses Bobine Motor Modülü
| Garanti: | 3ay-1 yıl |
|---|---|
| Kullanımı: | TEKNE, Araba, Elektrikli Bisiklet, İHA, robot, tıbbi solunum cihazı, mikroskop, optik |
| Türü: | Mikro Motor |
Lazer odaklama için yüksek frekanslı yüksek hızlı döner ses bobini motoru
| Hız: | Yüksek hız |
|---|---|
| Garanti: | 3ay-1 yıl |
| Sürekli Tork: | 0,1 Nm |
Mobil Ses Aygıtlarındaki Yüksek Hassasiyetli Kare VCM Ses Bobini Motoru
| Montaj Tipi: | Flanş |
|---|---|
| Renk: | Gümüş/Siyah |
| Ürün: | Mini Elektrik Motorları |
Yüksek hassasiyetli döner ses bobini aktüatörü 20° darbe hareketli bobin aktüatörü
| Gürültü: | Düşük |
|---|---|
| Güç: | 2W |
| tork: | 0.77N.m. |
Inverter veri toplayıcı için istikrarlı doğrusal ses bobine motoru salınımlı mikro motor
| Garanti: | 3ay-1 yıl |
|---|---|
| Kullanımı: | TEKNE, Araba, robotlar, İHA'lar, tıbbi vantilatörler, 3D baskı, mikroskoplar, endoskop |
| Türü: | Servo motor |
Optik Uygulamalar için Yüksek Hassasiyetli Mikro Döner Ses Bobini Motorları
| Ağırlık: | 225.5g |
|---|---|
| Uzunluk: | 115mm |
| Gerilim: | 52.4V |

