Tüm ürünler
anahtar kelimeler [ high precision linear voice coil motor ] eşleşme 226 Ürünler.
Lazer kesimi için yüksek hassasiyetli minyatür eksensel doğrusal ses bobini motorları
| Ürün Türü: | lineer ses bobin motoru |
|---|---|
| Kullanımı: | TEKNE, Araba, Elektrikli Bisiklet |
| Karar: | Yüksek |
Yarı İletken Mikro Hareket Kontrolü İçin Yüksek Tepki Hassasiyetli Doğrusal Ses Bobini Motoru
| Garanti: | 3ay-1 yıl |
|---|---|
| Ürün modeli: | VCAB0262-0112-00A |
| ağırlık(g): | 285 |
Düşük gürültü ve sorunsuz çalışma için yüksek hassasiyetli doğrusal ses bobine motoru VCAB Serisi
| Load Capacity: | High |
|---|---|
| Voltage Range: | 28V |
| Linearity: | High |
Yüksek hassasiyetli doğrusal ses bobine motoru fırçasız direk tahrik motoru
| Garanti: | 3ay-1 yıl |
|---|---|
| Kullanımı: | TEKNE, Araba, Elektrikli Bisiklet, İHA, robot, Tıbbi vantilatör, mikroskop, endoskop, optik, optik l |
| Türü: | Mikro Motor |
Yüksek hassasiyetli VCM ses bobine motoru kalıcı mıknatıs mini motor düşük gürültü
| Garanti: | 3ay-1 yıl |
|---|---|
| Kullanımı: | TEKNE, Araba, Elektrikli Bisiklet, tıbbi solunum cihazı, mikroskop, optik, optik lens, lazer ekipman |
| Türü: | Mikro Motor |
Yüksek Hızlılıklı Doğrusal Ses Bobine Motoru 3B Baskı için Yüksek Hareketli Mikro Motoru
| Garanti: | 3ay-1 yıl |
|---|---|
| Kullanımı: | TEKNE, Araba, Elektrikli Bisiklet, Mikroskop,Robot,Tıbbi Vantilatörler,Optik proje |
| Türü: | Mikro Motor |
Mikro Makine Aracı Endüstrisi için Yüksek Hassasiyetli Coreless Mini Flat Linear Ses Bobini Motorları
| Kuvvet Çıkışı: | 500N'ye kadar |
|---|---|
| Ürün: | Mini Elektrik Motorları |
| Liman: | Şangay |
Yarım iletken lazer kesimi için yüksek hassasiyetli mikro düz doğrusal ses bobini motoru
| Garanti: | 3ay-1 yıl |
|---|---|
| Ürün modeli: | VCAP0030-0200-00A |
| Tepe Kuvveti: | 30N |
Optik sistemler için düşük gürültülü yüksek hassasiyetli VCM ses bobini motorları
| Ürün: | Mini Elektrik Motorları |
|---|---|
| Gürültü: | Düşük |
| Ağırlık: | 20g |
Yarım iletken uygulamaları için Yüksek Frekanslı Doğrusal Ses Bobin Motorları
| Noise Level: | Low |
|---|---|
| Load Capacity: | High |
| Resolution: | High |

