Tüm ürünler
anahtar kelimeler [ high precision linear voice coil motor ] eşleşme 226 Ürünler.
Otomasyon ekipmanları için hassaslıklı döner ses bobine motoru mikro doğrusal aktüatör
| Garanti: | 3ay-1 yıl |
|---|---|
| Kullanımı: | TEKNE, Araba, medikal, yarı iletken, havacılık, valf kontrolü, vibrasyon platformu ve otomasyon endü |
| Türü: | Mikro Motor |
Robotik Kolları İçin Mikro Yüksek Hassasiyetli Konumlandırma Döner Ses Bobini Motoru
| Ağırlık: | 21,5 gr |
|---|---|
| Uzunluk: | 60 mm |
| Gerilim: | 15.5V |
Hassaslık testi Ses bobini motoru Yüksek frekanslı çıkış türü Ses bobini aktüatörü
| Type: | Micro Output Shaft Motor |
|---|---|
| Connector: | Molex |
| Resolution: | Hight |
3 boyutlu denetim uygulamaları için yüksek hassasiyetli VCM Ses Bobini Motoru
| Toplam inme: | 6,4 mm |
|---|---|
| modeli: | VCAR0007-0064-00A |
| Zirve kuvveti: | 7.8N |
Vurma Uzunluğu 75mm Doğrusal Motor Etkinleyici Alüminyum Alaşım Doğrusal Ses Bobin Motoru
| Current: | 4A |
|---|---|
| Weight: | Low |
| Stroke Length: | 75mm |
4.9A Akım Doğrusal Ses Bobine Motoru Yüksek Hızlılıklı Kompakt Doğrusal Etkinleyici
| Peak force: | 65N |
|---|---|
| Noise Level: | Low |
| Type: | Rectangular Type Actuator |
Yüksek Yanıtlı Doğrudan Ses Bobine Aktüatörü Yarım iletken wafer incelemesi için
| Garanti: | 3ay-1 yıl |
|---|---|
| Ürün modeli: | VCAB0044-0075-00A |
| ağırlık(g): | 38.6 |
Kompakt doğrusal ses bobini aktüatörü Yüksek Hızlı Vcm ses bobini motoru
| Duty Cycle: | High |
|---|---|
| Operating Temperature: | Wide |
| Size: | Compact |
Kısa Yanıt Zamanı Ses Bobini Motor Modülleri Yüksek Hassasiyetli Doğrusal Konumlandırma Aşaması
| Garanti: | 3ay-1 yıl |
|---|---|
| Kullanımı: | TEKNE, Araba, Elektrikli Bisiklet, İHA, robot, Tıbbi vantilatör, mikroskop, endoskop, optik |
| Türü: | Mikro Motor |
Yarı iletken üretimi için yüksek pozisyonel doğruluklu döner ses bobine motorları
| Adı: | Döner Ses Bobini Motoru |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum alaşımı |
| Gürültü: | Düşük |

