Tüm ürünler
anahtar kelimeler [ high precision linear voice coil motor ] eşleşme 226 Ürünler.
Yüksek Frekanslı Tepkili Doğrusal Ses Bobini Motoru 3C Elektronik Üretimi İçin
| Garanti: | 3ay-1 yıl |
|---|---|
| Ürün modeli: | VCAB0087-0563-00A |
| ağırlık(g): | 177 |
3C Elektronik Montajı İçin 24V Yüksek Yanıtlı Doğrusal Ses Bobini Motoru
| Garanti: | 3ay-1 yıl |
|---|---|
| Ürün modeli: | VCAB0033-0099-00A |
| ağırlık(g): | 5.87 |
Tıbbi tarayıcılar için düşük gürültü yüksek istikrarlı doğrusal ses bobini motoru
| Garanti: | 3ay-1 yıl |
|---|---|
| Ürün modeli: | VCAB0087-0563-00A |
| ağırlık(g): | 177 |
Yüksek Frekans Yanıtlı Doğrusal Ses Bobine Motoru Valf Kontrolü İçin Cogging Etkisi Olmadan
| Yapı: | KALICI Mıknatıs |
|---|---|
| komütasyon: | fırçalamak |
| Ürün modeli: | VCAB0015-0062-00A |
Yüksek frekanslı doğrusal ses bobine motoru optik sistemler için şaft ile
| Garanti: | 3ay-1 yıl |
|---|---|
| Kullanımı: | TEKNE, Araba, Elektrikli Bisiklet, İHA, robot, tıbbi solunum cihazı, mikroskop, optik |
| Türü: | Mikro Motor |
Yüksek hassasiyetli konumlandırma Yüksek tepki Optiksel tarama için döner ses bobini motoru
| Koruma Özelliği: | Tamamen Kapalı |
|---|---|
| Uygulama: | Otomatik Ürün |
| Voltaj: | 6.7V |
Yüksek Hızlı Doğrusal Ses Bobine Motoru Yüksek Hassasiyetli Doğrusal Motoru
| Ürün Türü: | Şaftlı Lineer Ses Bobini Motoru |
|---|---|
| Konumlandırma doğruluğu: | Yüksek |
| Çarpım Uzunluğu: | 12 mm |
19 mm vuruşlu doğrusal ses bobini motoru yüksek hassasiyetli 29V DC motor
| Konumlandırma doğruluğu: | Yüksek |
|---|---|
| Akım Aralığı: | 4.9A |
| Karar: | Yüksek |
Yüksek Güç Çıktısı Doğrusal Bobin Aktüatörü Yüksek Tekrarlanabilirlik Doğrusal Ses Bobini
| Konumlandırma doğruluğu: | Yüksek |
|---|---|
| Yük kapasitesi: | Yüksek |
| doğrusallık: | Yüksek |
XY Kalıcı Mıknatıs Motoru Doğrusal Ses Bobin Motoru Yüksek hassasiyet
| Garanti: | 3ay-1 yıl |
|---|---|
| Kullanımı: | TEKNE, Araba, Elektrikli Bisiklet, Ev Aletleri, İHA,3D Baskı,Mikroskop,Robot,Tıbbi Vantilatörler,Opt |
| Türü: | Mikro Motor |

