Tüm ürünler
anahtar kelimeler [ high precision linear voice coil motor ] eşleşme 226 Ürünler.
Yüksek Pozisyonlama Doğruluğu Doğrusal Ses Bobine Motoru
| Gürültü seviyesi: | Düşük |
|---|---|
| Yük kapasitesi: | Yüksek |
| Voltaj aralığı: | 24.3V |
2500N doğrusal ses bobini motoru düşük güç tüketimi hareketli mıknatıs ses bobini aktüatörü
| Voltage Range: | 5.4V |
|---|---|
| Stroke Length: | 3mm |
| Current Range: | 1.2A |
Yüksek frekanslı gürültü VCAB Serisi Doğrusal Ses Bobin Motorları
| Garanti: | 3ay-1 yıl |
|---|---|
| Ürün modeli: | VCAB0087-0563-00A |
| Ağırlık: | 177g |
Mikro manyetik aktüatör ince levha lazer kesme makineleri için doğrusal ses bobine motor modülü
| Garanti: | 3ay-1 yıl |
|---|---|
| Model numarası: | VCAH0040-0240-00A |
| Toplam vuruş: | 24MM |
Yüksek Performanslı Doğrusal Ses Bobini Aktüatörü Endüstriyel Otomasyon Hassas Görevleri İçin
| Garanti: | 3ay-1 yıl |
|---|---|
| Ürün modeli: | VCAB0105-0164-00A |
| ağırlık(g): | 150 |
Yüksek Hızlı Kamera Otomatik Odaklama Sistemleri için Hiah Stability Doğrusal Ses Bobine Motoru
| Garanti: | 3ay-1 yıl |
|---|---|
| Ürün modeli: | VCAB0044-0040-00A |
| ağırlık(g): | 46.5 |
Mini Doğrusal Ses Bobine Aktifleştiricisi Yüksek Hassasiyetli Düz Tip Havacılık Ses Bobine Motoru
| Garanti: | 3ay-1 yıl |
|---|---|
| Kullanımı: | TEKNE, Araba, Elektrikli Bisiklet, Ev Aletleri, İHA,3D Baskı,Mikroskop,Robot,Tıbbi Vantilatörler,Opt |
| Türü: | Mikro Motor |
Yüksek frekanslı doğrusal ses bobini aktüatörü düz tip elektrikli DC motorlar
| Kullanımı: | TEKNE, Araba, Elektrikli Bisiklet, Ev Aletleri, İHA, robot, Tıbbi vantilatör, mikroskop, endoskop, o |
|---|---|
| Türü: | Mikro Motor |
| tork: | İstekler |
Yüksek frekanslı tepki ses bobine motoru Otomatik odaklama sistemleri için mikro doğrusal platform
| Garanti: | 3ay-1 yıl |
|---|---|
| Kullanımı: | TEKNE, Araba, Elektrikli Bisiklet, İHA, robot, Tıbbi vantilatör, mikroskop, endoskop, optik |
| Türü: | Mikro Motor |
Yüksek Hızlı Doğrusal Ses Bobine Aktüatörü Düz Tipi Ses Bobine Motoru
| Positioning Accuracy: | High |
|---|---|
| Force: | High |
| Lifetime: | Long |

