Tüm ürünler
anahtar kelimeler [ linear voice coil actuator low noise ] eşleşme 93 Ürünler.
Yüksek hassasiyetli doğrusal motor aktüatörü dikdörtgen tip doğrusal ses bobine motoru
| Garanti: | 3ay-1 yıl |
|---|---|
| Türü: | Servo motor |
| Sıklık: | 50 |
Yüksek Güç Çıktısı Doğrusal Bobin Aktüatörü Yüksek Tekrarlanabilirlik Doğrusal Ses Bobini
| Konumlandırma doğruluğu: | Yüksek |
|---|---|
| Yük kapasitesi: | Yüksek |
| doğrusallık: | Yüksek |
19 mm vuruşlu doğrusal ses bobini motoru yüksek hassasiyetli 29V DC motor
| Konumlandırma doğruluğu: | Yüksek |
|---|---|
| Akım Aralığı: | 4.9A |
| Karar: | Yüksek |
Otomasyon Endüstrisi için Yüksek Çözünürlüklü Doğrusal Ses Bobine Motorları
| Noise Level: | Low |
|---|---|
| Positioning Accuracy: | High |
| Repeatability: | High |
Düşük Gürültü Yüksek Hassasiyetli Doğrusal Ses Bobin Motorları Yarım iletken ekipmanları için düz motorlar
| Gürültü seviyesi: | Düşük |
|---|---|
| Anahtar kelimeler: | Elektrik DC Motorları |
| Garanti: | 3ay-1 yıl |
Endüstriyel için Rotary Ses Bobine Motoru 0.22N.m Rotary Voice Coil Actuator
| Garanti: | 1 yıl |
|---|---|
| Voltaj: | 15.5V |
| Malzeme: | Alüminyum alaşımı |
Yüksek hassasiyetli döner ses bobini aktüatörü 20° darbe hareketli bobin aktüatörü
| Gürültü: | Düşük |
|---|---|
| Güç: | 2W |
| tork: | 0.77N.m. |
12 Zamanlı Doğrusal Ses Bobini Motoru Yüksek Tekrarlanabilirlik Mikro Ses Bobini Etkinleştiricisi
| Speed Range: | High Speed |
|---|---|
| Linearity: | High |
| Load Capacity: | High |
Yüksek Hızlı Doğrusal Motor Aktuatörü VCAS Serisi Düşük Gürültülü Mikro Ses Bobine Aktuatörü
| Positioning Accuracy: | 0.1mm |
|---|---|
| Stroke Length: | 34mm |
| Material: | Aluminum Alloy |
Yüksek Yanıtlı VCM Ses Bobine Motoru Yüksek Konumlandırma Doğruluğu Ses Bobine Etkinleştiricisi
| Ağırlık: | Işık |
|---|---|
| Güç: | 2500N |
| Voltaj: | DC |

