Tüm ürünler
anahtar kelimeler [ linear voice coil actuator low noise ] eşleşme 93 Ürünler.
42.7V Doğrusal Sesli Bobin Motor VCAH Serisi Hafif Ağırlıklı Doğrusal Bobin Etkinleyici
| Current Range: | 4.2A |
|---|---|
| Rated Power: | 2500N |
| Product Type: | Linear Voice Coil Motor With Shaft |
Yüksek hassasiyetli VCM ses bobine motoru kalıcı mıknatıs mini motor düşük gürültü
| Garanti: | 3ay-1 yıl |
|---|---|
| Kullanımı: | TEKNE, Araba, Elektrikli Bisiklet, tıbbi solunum cihazı, mikroskop, optik, optik lens, lazer ekipman |
| Türü: | Mikro Motor |
Düşük Gürültülü Mini Elektrik Motoru 12 Volt Elektrik Motoru Hafif Ağırlık
| Garanti: | 3ay-1 yıl |
|---|---|
| Kullanımı: | TEKNE, Araba, Elektrikli Bisiklet, İHA,3D Baskı,Mikroskop,Robot,Tıbbi Vantilatörler,Optik proje |
| Türü: | Mikro Motor |
Düşük Gürültülü Döner Ses Bobini 32° Döner Motor VCM 0.22N.M En yüksek tork
| Hız: | Yüksek hız |
|---|---|
| Sürekli Tork: | 0,12 Nm |
| Garanti: | 3ay-1 Yıl |
Tıbbi cihazlar için hassas konumlandırma ile yüksek çözünürlüklü VCM Ses Bobin Motorları
| Felç: | 6,4 mm |
|---|---|
| Boyut: | küçük |
| Karar: | Yüksek |
Yüksek Hızlı Döner Ses Bobine Motoru Salınım Karşılıklı Ses Bobine Motoru VCM
| Garanti: | 3ay-1 yıl |
|---|---|
| Kullanımı: | TEKNE, Araba, Elektrikli Bisiklet, İHA, robot, Tıbbi vantilatör, mikroskop, endoskop, optik |
| Türü: | Mikro Motor |
Alüminyum Alaşım Döner Ses Bobine Motoru Yüksek Pozisyonlama Doğruluğu VCM Motoru 52V Döner
| Gürültü: | Düşük |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum alaşımı |
| tork: | 7.1N.m |
Rotary Voice Coil Motorlar Yüksek Hızlı Zirve Dönüş Momen 0.22N.M Yarım iletken endüstrisi için
| Gürültü: | Düşük |
|---|---|
| Doğruluk: | 0,05 mm |
| Adı: | Döner Ses Bobini Motoru |
Yüksek Hızlı Döner Ses Bobine Motoru VCM 54g Döner 0.05mm Doğrulukla
| Hayat: | 10000 saat |
|---|---|
| Boyut: | 50*50*50mm |
| Doğruluk: | 0,05 mm |
Talep Yüksek Frekanslı Ses Bobini Motoru Taşıyan Ses Bobini Doğrusal Aktüatörü ile
| Garanti: | 3ay-1 yıl |
|---|---|
| Kullanımı: | TEKNE, Araba, Elektrikli Bisiklet |
| Türü: | Mikro Motor |

