Tüm ürünler
anahtar kelimeler [ linear voice coil actuator low noise ] eşleşme 93 Ürünler.
Kısa Yanıt Zamanı Ses Bobini Motor Modülleri Yüksek Hassasiyetli Doğrusal Konumlandırma Aşaması
| Garanti: | 3ay-1 yıl |
|---|---|
| Kullanımı: | TEKNE, Araba, Elektrikli Bisiklet, İHA, robot, Tıbbi vantilatör, mikroskop, endoskop, optik |
| Türü: | Mikro Motor |
Mikro Daimi Mıknatıs Motor Yarım iletken endüstrisi için doğrusal yerleşik şaft ses bobini motoru
| Garanti: | 3ay-1 yıl |
|---|---|
| Kullanımı: | TEKNE, Araba, Elektrikli Bisiklet, İHA, robot, Tıbbi vantilatör, mikroskop, endoskop, optik |
| Türü: | Mikro Motor |
Sıfır Isteresis Çürük Çekirdekli Motor Tekrar Ses Bobin Motoru Havacılık için
| Garanti: | 3ay-1 yıl |
|---|---|
| Türü: | Senkronize motor |
| Sıklık: | 50 |
Dikdörtgen tip doğrusal aktüatör motor 11V düşük ağırlıklı ses bobini doğrusal aktüatör
| Noise Level: | Low |
|---|---|
| Name: | Linear Motor Actuator |
| Stroke Length: | 50mm |
0.84N.M En Yüksek Döner Düzgen Ses Bobine Motoru Lazer Teknolojileri İçin
| Hayat: | ≥10000 saat |
|---|---|
| Voltaj: | 6.3V |
| Doğruluk: | 0,05 mm |
Yüksek hassasiyetli Mikro Döner Ses Bobine Motoru Aynalar için Düşük Gürültü Tasarımı
| Koruma Özelliği: | Tamamen Kapalı |
|---|---|
| Ürün modeli: | VARS0706-014-00A |
| Tepe torku: | 7.1N.m |
11.5V nefes alma hassasiyeti yüksek performanslı aktüatör ses bobini motoru
| Ağırlık: | Işık |
|---|---|
| Güç: | 2500N |
| Parti Numarası: | YET-YQDJ62 |
Yarı iletken üretimi için yüksek pozisyonel doğruluklu döner ses bobine motorları
| Adı: | Döner Ses Bobini Motoru |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum alaşımı |
| Gürültü: | Düşük |
Hafif Ağırlıklı Doğrusal Ses Bobine Motoru Yüksek Hızlılıklı Doğrusal Servo Aktuatör
| Ağırlık: | 0.28kg |
|---|---|
| Güç: | 260K |
| Yaşam süresi: | 100 milyon kez |
Yüksek Hızlı VCM Ses Bobine Motoru Düşük Gürültülü Küçük Çekirdeksiz Motor Yüksek Güvenilirlik
| Voltaj: | 44.9V |
|---|---|
| Mevcut: | Düşük |
| Maliyet: | Düşük |

