Tüm ürünler
anahtar kelimeler [ linear voice coil actuator low noise ] eşleşme 93 Ürünler.
düşük gürültü Hafif VCAR serisi Ses Bobini Motorları Yarım iletken endüstrisi için
| Felç: | Kısa |
|---|---|
| Bobin Tipi: | çok katmanlı |
| Karar: | Yüksek |
Yüksek Frekanslı Yüksek Güvenilirlik Çok Katmanlı Vcm Ses Bobini Motoru
| Konumlandırma doğruluğu: | Yüksek |
|---|---|
| Güç: | Yüksek |
| Mevcut: | Düşük |
50 mm vuruşlu doğrusal motor aktüatörü Yüksek konumlandırma doğruluğu Ses bobini motoru
| Tepe Kuvveti: | 2.1N |
|---|---|
| Tekrarlanabilirlik: | 0,05 mm |
| Çarpım Uzunluğu: | 50 mm |
Endüstriyel Otomasyon İçin Yüksek Hassasiyetli 0.05mm Ses Bobine Motoru Dc Doğrusal Aktuatör
| Protect Feature: | Totally Enclosed |
|---|---|
| Positioning Accuracy: | 0.1mm |
| Name: | Linear Motor Actuator |
Robotlarda kullanılan Yüksek Hızlı Mikro Silindrik Ses Bobini Motoru Doğrudan Sürüş Motoru
| Paket: | Karton Ambalaj |
|---|---|
| Felç: | Kısa |
| Mevcut: | Düşük |
11V 90° vuruşlu hafif ağırlıklı döner ses bobini motoru hassas kontrol için
| Ağırlık: | 18g |
|---|---|
| Uzunluk: | 70 mm |
| Voltaj: | 11V |
Optik Uygulamalar için Yüksek Hassasiyetli Mikro Döner Ses Bobini Motorları
| Ağırlık: | 225.5g |
|---|---|
| Uzunluk: | 115mm |
| Gerilim: | 52.4V |
Yarım iletkenlerde manipülasyon için Yüksek Hızlılıklı VCM Silindrik Ses Bobini Motoru
| Genel boyut: | 200*400*404mm |
|---|---|
| Nominal Güç: | 18W |
| karakteristik: | Yüksek hızlanma |
Silindrik VCM Ses Bobine Motor Doğrudan Sürüş Motorlar Yüksek Hız Düşük Gürültü
| Kullanımı: | TEKNE, Araba, Elektrikli Bisiklet, İHA, 3D Yazıcı, Mikroskop, Endoskop, Robot, Medikal Vantilatörler |
|---|---|
| Türü: | Mikro Motor |
| tork: | 30 |
Hızlı ayna kontrolü için daha hafif hareketli sarmal aktüatör ses sarmal doğrudan tahrik motoru
| Garanti: | 3ay-1 yıl |
|---|---|
| Kullanımı: | TEKNE, Araba, Elektrikli Bisiklet, medikal, yarı iletken, havacılık, valf kontrolü, vibrasyon platfo |
| Türü: | Mikro Motor |

