Tüm ürünler
anahtar kelimeler [ linear voice coil actuator low noise ] eşleşme 93 Ürünler.
X-Y Hareket Düz Tip Doğrusal Ses Bobini Etkinleyici Düşük Gürültülü Mikro Ses Bobini Etkinleyici
| Kullanımı: | TEKNE, Araba, İHA, robot, tıbbi solunum cihazı, mikroskop, optik |
|---|---|
| Türü: | Servo motor |
| Yapı: | KALICI Mıknatıs |
Yüksek Hızlı Doğrusal Ses Bobine Aktüatörü Düz Tipi Ses Bobine Motoru
| Positioning Accuracy: | High |
|---|---|
| Force: | High |
| Lifetime: | Long |
Düşük Gürültülü Doğrusal Ses Bobine Aktüatörü Yüksek Konumlama Doğruluğu Doğrusal Ses Bobine Motoru
| Stroke Length: | 6.8mm |
|---|---|
| Product Name: | Linear Voice Coil Actuator |
| Positioning Accuracy: | High |
24V doğrusal ses bobini aktüatörü VCAB Serisi Minyatür ses bobini motoru
| Linearity: | High |
|---|---|
| Force Output: | High |
| Voltage Range: | 24V |
Kompakt doğrusal ses bobini aktüatörü Yüksek Hızlı Vcm ses bobini motoru
| Duty Cycle: | High |
|---|---|
| Operating Temperature: | Wide |
| Size: | Compact |
Yüksek frekanslı doğrusal ses bobini aktüatörü düz tip elektrikli DC motorlar
| Kullanımı: | TEKNE, Araba, Elektrikli Bisiklet, Ev Aletleri, İHA, robot, Tıbbi vantilatör, mikroskop, endoskop, o |
|---|---|
| Türü: | Mikro Motor |
| tork: | İstekler |
XY Eksi Doğrusal Ses Bobine Aktifleştiricisi Mikro Makine Aracı Endüstrisi için Düz Motorlar
| Garanti: | 3ay-1 yıl |
|---|---|
| Model numarası: | VCAP0030-0200-00A |
| Kullanımı: | TEKNE, Araba, Ev Aletleri, İHA, 3D Baskı, Mikroskop, Robot, Tıbbi Ventilatörler, Optik proje |
Yüksek Güçlü 6.8mm Doğrusal Ses Bobini Aktüatörü Uzun Yaşam Mikro Ses Bobini Aktüatörü
| Noise Level: | Low |
|---|---|
| Lifetime: | Long |
| Voltage: | 8.2V |
Yüksek hassasiyetli doğrusal ses bobini motoru düşük gürültü VCAH Serisi ses bobini motoru
| Kuvvet Çıkışı: | Yüksek |
|---|---|
| İsimlendirilmiş güç: | 2500N |
| Akım Aralığı: | 4.2A |

