Tüm ürünler
anahtar kelimeler [ linear voice coil actuator low noise ] eşleşme 93 Ürünler.
39mm kurşun tel ile tam olarak yerleştirilmiş ses bobini aktüatörü 26V mikro ses bobini aktüatörü
| Weight: | Light |
|---|---|
| Lead Wire: | 38.9mm |
| Voltage: | 26V |
Endüstriyel Otomasyon için Uzun Yaşam Düşük Gürültülü VCM Ses Bobine Motoru
| Boyut: | küçük |
|---|---|
| Ağırlık: | 7.9g |
| Gürültü: | Düşük |
Yüksek Duyarlılıklı Tam Ev Ses Bobini Aktifleştiricisi Hafif Ağırlıklı VCM Ses Bobini Motoru
| Ağırlık: | Işık |
|---|---|
| Yaşam süresi: | 100 milyon kez |
| Parti Numarası: | YET-YQDJ64 |
Mekanik parça sistemleri için yüksek hassasiyetli DC motor ses bobini aktüatörleri
| Kullanım: | TEKNE, Araba, Elektrikli Bisiklet, İHA,3D Baskı,Mikroskop,Robot,Tıbbi Vantilatörler,Optik proje |
|---|---|
| Tip: | Mikro Motor |
| Tork: | İstekler |
7.2mm Tam ev ses bobini aktüatörü doğrusal ses bobini motorlu doğrusal tahrik motoru
| Garanti: | 3ay-1 yıl |
|---|---|
| Kullanımı: | TEKNE, Araba, Elektrikli Bisiklet, İHA,3D Baskı,Mikroskop,Robot,Tıbbi Vantilatörler,Optik proje |
| Türü: | Mikro Motor |
Özel Tam Ev Ses Bobine Aktifleştiricisi Yüksek Frekanslı Mikro Motor Doğrusal Tıbbi Pompalar
| Stroke Length: | 12mm |
|---|---|
| Type: | Micro Output Shaft Motor |
| Weight: | Light |
2500N doğrusal ses bobine motoru 6.2mm vuruş uzunluğu doğrusal DC motorlar
| Kuvvet Çıkışı: | Yüksek |
|---|---|
| Karar: | Yüksek |
| İsimlendirilmiş güç: | 2500N |
Dikdörtgen tip ses bobineli motor düşük gürültü seviyesi doğrusal elektrikli motor
| Stroke Length: | 34.3mm |
|---|---|
| Weight: | 40g |
| Speed: | Hight |
Hassaslık testi Ses bobini motoru Yüksek frekanslı çıkış türü Ses bobini aktüatörü
| Type: | Micro Output Shaft Motor |
|---|---|
| Connector: | Molex |
| Resolution: | Hight |
SUPT Hareket Ses Bobine Motor Aktifleştiricisi TBD Mikro Ses Bobine Aktifleştiricisi
| Gerilim(v): | 26.9 |
|---|---|
| Çıktı Gücü: | kesin tarih |
| Kullanımı: | TEKNE, Araba, İHA, 3D Yazıcı, Mikroskop, Endoskop, Robot, Medikal Vantilatörler |

