Tüm ürünler
anahtar kelimeler [ linear voice coil actuator low noise ] eşleşme 93 Ürünler.
Tıbbi Test Ekipmanı Tam Ev Ses Bobine Aktüatörü Yüksek Frekanslı Ses Bobine Motoru
| Kullanımı: | TEKNE, İHA, 3D Printing, Mikroskop, Endoskop, Robot, Medikal Vantilatörler |
|---|---|
| Türü: | Mikro Motor |
| tork: | İstekler |
6N Zirve Gücü Doğrusal Elektrik Aktifleştiricisi Yüksek Pozisyonlama Doğruluğu Ses Bobini Aktifleştiricisi
| Name: | Linear Motor Actuator |
|---|---|
| Power Supply: | DC |
| Voltage: | 13V |
Vurma Uzunluğu 75mm Doğrusal Motor Etkinleyici Alüminyum Alaşım Doğrusal Ses Bobin Motoru
| Current: | 4A |
|---|---|
| Weight: | Low |
| Stroke Length: | 75mm |
Yüksek Yük Kapasitesi Doğrusal Ses Bobine Motorları Otomasyon Endüstrisi için Yüksek Hassasiyet
| Karar: | Yüksek |
|---|---|
| Ürün Türü: | Şaftlı Lineer Ses Bobini Motoru |
| İsimlendirilmiş güç: | 2500N |
Yüksek frekanslı ses bobini motor aşaması Düşük Hızlı DC doğrusal motorlu optik aşama
| Garanti: | 3ay-1 yıl |
|---|---|
| Kullanımı: | TEKNE, Araba, Elektrikli Bisiklet, robotlar, İHA'lar, tıbbi vantilatörler, optik, 3D baskı, mikr |
| Türü: | Mikro Motor |
Solunum Motoru Haptik Geri İletişim Motoru 2.5A VCM Ses Bobine Etkinleştiricisi
| Garanti: | 3ay-1 yıl |
|---|---|
| Kullanımı: | TEKNE, Araba, Elektrikli Bisiklet, İHA,3D Baskı,Mikroskop,Robot,Tıbbi Vantilatörler,Optik proje |
| Türü: | Mikro Motor |
Otomasyon endüstrisi için düşük gürültülü hafif yüksek doğrusal doğrusal ses bobine motorları
| Repeatability: | High |
|---|---|
| Voltage Range: | 24V |
| Speed Range: | High |
Robotik Kolları İçin Mikro Yüksek Hassasiyetli Konumlandırma Döner Ses Bobini Motoru
| Ağırlık: | 21,5 gr |
|---|---|
| Uzunluk: | 60 mm |
| Gerilim: | 15.5V |
Yüksek hızlandırma elektrikli motorlar küçük kütle hareketli sarmal aktüatör mini düz tip
| Garanti: | 3ay-1 yıl |
|---|---|
| Kullanımı: | TEKNE, Araba, Elektrikli Bisiklet, Ev Aletleri, İHA,3D Baskı,Mikroskop,Robot,Tıbbi Vantilatörler,Opt |
| Türü: | Mikro Motor |
Hızlı tıbbi aletler için sürtünme geçirmez uzun ömürlü doğrusal ses bobini aktüatörü
| Garanti: | 3ay-1 yıl |
|---|---|
| Ürün modeli: | VCAB0035-0105-00A |
| ağırlık(g): | 91 |

