Tüm ürünler
anahtar kelimeler [ robot direct drive linear motor ] eşleşme 65 Ürünler.
Yüksek Hızlılıklı Ses Bobine Motoru Tıbbi Pompalar İçin Mikro Elektrikli Doğrusal Aktif Ekipman
| Garanti: | 3ay-1 yıl |
|---|---|
| Kullanımı: | TEKNE, Araba, Elektrikli Bisiklet, Mikroskop,Robot,Tıbbi Vantilatörler,Optik proje,Lazer ekipmanları |
| Türü: | Mikro Motor |
Yüksek frekanslı tepki ses bobine motoru Otomatik odaklama sistemleri için mikro doğrusal platform
| Garanti: | 3ay-1 yıl |
|---|---|
| Kullanımı: | TEKNE, Araba, Elektrikli Bisiklet, İHA, robot, Tıbbi vantilatör, mikroskop, endoskop, optik |
| Türü: | Mikro Motor |
Mekanik parça sistemleri için yüksek hassasiyetli DC motor ses bobini aktüatörleri
| Kullanım: | TEKNE, Araba, Elektrikli Bisiklet, İHA,3D Baskı,Mikroskop,Robot,Tıbbi Vantilatörler,Optik proje |
|---|---|
| Tip: | Mikro Motor |
| Tork: | İstekler |
6mm Seyahat Ses Bobine Motoru Yüksek hassasiyetli manyetik sürücü motoru
| Garanti: | 3ay-1 yıl |
|---|---|
| Kullanımı: | TEKNE, Araba, Elektrikli Bisiklet, Optik proje, Lazer ekipmanları, Yarı iletken |
| Türü: | Mikro Motor |
Robotik Kolları İçin Mikro Yüksek Hassasiyetli Konumlandırma Döner Ses Bobini Motoru
| Ağırlık: | 21,5 gr |
|---|---|
| Uzunluk: | 60 mm |
| Gerilim: | 15.5V |
Mini Doğrusal Ses Bobine Aktifleştiricisi Yüksek Hassasiyetli Düz Tip Havacılık Ses Bobine Motoru
| Garanti: | 3ay-1 yıl |
|---|---|
| Kullanımı: | TEKNE, Araba, Elektrikli Bisiklet, Ev Aletleri, İHA,3D Baskı,Mikroskop,Robot,Tıbbi Vantilatörler,Opt |
| Türü: | Mikro Motor |
Düşük çözünürlüklü VCM Ses Bobini Motoru Robot kolu ile Silindrik Ses Bobini Motoru
| Garanti: | 3ay-1 yıl |
|---|---|
| Kullanımı: | TEKNE, Araba, Elektrikli Bisiklet, İHA, robot, tıbbi solunum cihazı, mikroskop, optik |
| Türü: | Mikro Motor |
Kısa Yanıt Zamanı Ses Bobini Motor Modülleri Yüksek Hassasiyetli Doğrusal Konumlandırma Aşaması
| Garanti: | 3ay-1 yıl |
|---|---|
| Kullanımı: | TEKNE, Araba, Elektrikli Bisiklet, İHA, robot, Tıbbi vantilatör, mikroskop, endoskop, optik |
| Türü: | Mikro Motor |
Yarı iletken ekipmanları için tamamen kapalı ses bobini motor doğrusal aktüatörler
| Sürekli Kuvvet: | 4.2N |
|---|---|
| Maksimum voltaj: | 26.6V |
| Garanti: | 3ay-1 yıl |
Robotik endüstrisi için tamamen kapalı tasarımı olan 48V yüksek hassasiyetli ses bobine motor modülleri
| İletişim protokolü: | Modbus, Profibus, Profinet |
|---|---|
| Yapı: | Kalıcı mıknatıs |
| Güç aralığı: | 66W |

