Tüm ürünler
anahtar kelimeler [ robot direct drive linear motor ] eşleşme 65 Ürünler.
Düşük Gürültü Yüksek Performanslı Aktüatör İlk Yardım Tıbbi için Doğrusal Ses Bobini Motoru
| Garanti: | 3ay-1 yıl |
|---|---|
| Kullanımı: | TEKNE, Araba, robot, tıbbi solunum cihazı, mikroskop, optik, optik lens |
| Türü: | Servo motor |
Yüksek Frekans Yanıt Ses Bobine Aktifleştiricisi Valf Kontrolü için VCM Ses Bobine Motoru
| Garanti: | 3ay-1 yıl |
|---|---|
| Kullanımı: | TEKNE, Araba, Elektrikli Bisiklet, İHA, robot, tıbbi solunum cihazı, mikroskop, optik |
| Türü: | Mikro Motor |
Otomatik konumlandırma sistemleri için yüksek hassasiyetli ses bobineli motor titreşim motorları
| Garanti: | 3ay-1 yıl |
|---|---|
| Kullanımı: | TEKNE, Araba, 3D Printing,Mikroskop,Robot,Tıbbi Vantilatörler,Optik proje |
| Türü: | Mikro Motor |
Optik sistemler için Miniatür Yüksek Frekans Yanıt DC Silindrik Ses Bobini Motorları
| Garanti: | 3ay-1 yıl |
|---|---|
| Kullanımı: | TEKNE, Araba, Elektrikli Bisiklet, İHA, robot, Tıbbi vantilatör, mikroskop, endoskop, optik, optik l |
| Türü: | Mikro Motor |
Yüksek Hızlı Doğrusal Aktüatör Montajcılar için Döner Ses Bobin Motorları
| Ürün: | Mini Elektrik Motorları |
|---|---|
| Model numarası: | VARS0706-014-00A |
| Maksimum hareket(mm): | 14 |
Mikroskop odaklayıcı tarama için Mikro Yüksek Hızlı Ses Bobine Motor Modülü
| Hız (RPM): | Yüksek hız |
|---|---|
| Yapı: | Kalıcı mıknatıs |
| İletişim protokolü: | Modbus, Profibus, Profinet |
Yüksek Yanıtlı Mikro VCM Ses Bobin Motor Aktifasyonu titreşim mikroskop platformu için
| Türü: | lineer ses bobin motoru |
|---|---|
| Ürün modeli: | VCAR0014-0250-00A |
| Tepe Kuvveti: | 14N |
Yüksek frekanslı taşıma ve besleme sistemleri için mikro esnek titreşim motorları
| Koruma Özelliği: | Tamamen Kapalı |
|---|---|
| Model: | VCAZ0010-0020-00A |
| Kutup sayısı: | 10 |
Cep telefonu kameralarını odaklamak için yüksek hassasiyetli boş çekirdekli motor minyatür VCM doğrusal aktüatör
| Motor Muhafaza Malzemesi: | Alüminyum alaşımı |
|---|---|
| Uygulama: | İçi Boş Çekirdek Makineler |
| Toplam vuruş: | 20mm |
Yüksek Döner Döner Ses Bobine Motoru Mini Elektromanyetik Motor Uçuş Kontrolörü İçin
| Garanti: | 3ay-1 yıl |
|---|---|
| Kullanımı: | TEKNE, Araba, Elektrikli Bisiklet, robot, tıbbi solunum cihazı, mikroskop, optik, optik lens |
| Türü: | Mikro Motor |

