Tüm ürünler
anahtar kelimeler [ robot direct drive linear motor ] eşleşme 65 Ürünler.
Basit Ses Bobine Aktifleştiricisi Mikro Makine Aracı Endüstrisi için Düz Miniatür Doğrusal Motorlar
| Garanti: | 3ay-1 yıl |
|---|---|
| Kullanımı: | TEKNE, Araba, Elektrikli Bisiklet, Ev Aletleri, İHA,3D Baskı,Mikroskop,Robot,Tıbbi Vantilatörler,Opt |
| Türü: | Mikro Motor |
İki boyutlu ayna için yüksek hızlı doğrusal motor mini doğrusal aktüatör motor
| Garanti: | 3 yıl |
|---|---|
| Kullanımı: | TEKNE, Araba, Elektrikli Bisiklet, İHA, robot, tıbbi solunum cihazı, mikroskop, optik |
| Türü: | Mikro Motor |
Yüksek frekanslı ses bobini motor aşaması Düşük Hızlı DC doğrusal motorlu optik aşama
| Garanti: | 3ay-1 yıl |
|---|---|
| Kullanımı: | TEKNE, Araba, Elektrikli Bisiklet, robotlar, İHA'lar, tıbbi vantilatörler, optik, 3D baskı, mikr |
| Türü: | Mikro Motor |
Büyük Güçlü Doğrusal Motor Aktuatörü 10mm Vuruş Modüler Tasarım Dikdörtgen Ses Bobine Motorları
| Garanti: | 3ay-1 yıl |
|---|---|
| Kullanımı: | TEKNE, Araba, Elektrikli Bisiklet, İHA,3D Baskı,Mikroskop,Robot,Tıbbi Vantilatörler,Optik proje |
| Türü: | Mikro Motor |
Mikro Makine Aracı Endüstrisi İçin Yüksek Tükümlü Doğrusal Motor Aktüatörü Dikdörtgen Ses Bobine Motoru
| Garanti: | 3ay-1 yıl |
|---|---|
| Kullanımı: | TEKNE, Araba, İHA,3D Printing,Mikroskop,Robot,Tıbbi Vantilatörler,Optik proje |
| Türü: | Mikro Motor |
Endüstriyel robotlar için yüksek hızlı yüksek hassasiyetli dikdörtgen doğrusal motor aktüatörleri
| Model numarası: | VCAS0013-0343-00A |
|---|---|
| Güç Kaynağı: | Elektrik |
| Malzeme: | Alüminyum alaşımı |
Doğrusal Motor Sürücü Kontrol Kartı COPLEY Yüksek tepki ve yüksek hızlanma için fırçasız sürücü
| Özellikler: | XTL-230-18 |
|---|---|
| Ağırlık: | 35g |
| Ortalama boyut: | 200*400*602mm |
Hafif ağırlıklı doğrusal motor aktüatörü Yüksek hızlı doğrusal elektrikli motor yüksek frekanslı
| Ağırlık: | Işık |
|---|---|
| Tepe Kuvveti: | 2.1N |
| Parti Numarası: | YET-YQDJ23 |
Otomasyon ekipmanlarında kullanılmak üzere yüksek frekanslı dikdörtgen ses bobini motorları
| Garanti: | 3ay-1 yıl |
|---|---|
| Kullanımı: | TEKNE, Araba, Elektrikli Bisiklet, İHA,3D Baskı,Mikroskop,Robot,Tıbbi Vantilatörler,Optik proje |
| Türü: | Mikro Motor |
Yüksek Hızlı Servo Doğrusal Motor Demirsiz Doğrusal Hareket Etkileyicisi
| Garanti: | 3ay-1 yıl |
|---|---|
| Türü: | Servo motor |
| Koruma Özelliği: | Tamamen Kapalı |

