Tüm ürünler
anahtar kelimeler [ robot direct drive linear motor ] eşleşme 65 Ürünler.
Otomasyon Robotları İçin Kompakt Hızlı Tepki Veren Doğrusal Ses Bobini Aktüatörü
| Garanti: | 3ay-1 yıl |
|---|---|
| Ürün modeli: | VCAB0436-0187-00A |
| ağırlık(g): | 648 |
Yüksek Performanslı Doğrusal Ses Bobini Aktüatörü Endüstriyel Otomasyon Hassas Görevleri İçin
| Garanti: | 3ay-1 yıl |
|---|---|
| Ürün modeli: | VCAB0105-0164-00A |
| ağırlık(g): | 150 |
Yüksek Hassasiyetli Yüksek Tepkili Doğrusal Ses Bobini Motoru Otomasyon Yarı İletken
| Garanti: | 3ay-1 yıl |
|---|---|
| Ürün modeli: | VCAB0044-0059-00A |
| ağırlık(g): | 43 |
Yüksek Yanıtlı Doğrudan Ses Bobine Aktüatörü Yarım iletken wafer incelemesi için
| Garanti: | 3ay-1 yıl |
|---|---|
| Ürün modeli: | VCAB0044-0075-00A |
| ağırlık(g): | 38.6 |
2.6N Yüksek Performanslı Aktüatör Gelişmiş Kontrol Parametreleri ile Yüksek Hızlı Aktüatör
| Speed: | High Speed (rpm) |
|---|---|
| Resistance: | DC |
| Actuator Constant: | 2.6N/W |

