Tüm ürünler
anahtar kelimeler [ robot direct drive linear motor ] eşleşme 65 Ürünler.
Yüksek frekanslı tepki 6.9A VCM Ses Bobine Motoru Mikro Doğrudan Sürüş Motoru
| Garanti: | 3ay-1 yıl |
|---|---|
| Kullanımı: | TEKNE, Araba, Elektrikli Bisiklet, Optik proje, Lazer ekipmanları, Yarı iletken |
| Türü: | Mikro Motor |
25V Yüksek Frekanslı Titreşim Motoru Endoskopik Robotlar İçin
| Motorlu Tip: | Titreşim Motorları |
|---|---|
| Zirve kuvveti: | 20,5K |
| Boyut: | 10 mm x 10 mm x 3 mm |
74mm Genişlik Yüksek Hızlı titreşimli düz doğrusal ses bobine motorları CNC makine aletleri için 12.3N Sürekli kuvvet
| Warranty: | 3months-1year |
|---|---|
| Model Number: | VCAP0030-0200-00A |
| Continuous Force: | 12.3N |
Otomatik robotlar için kullanılan yüksek frekanslı doğrusal aktüatör ses bobini VCM motoru
| Garanti: | 3ay-1 yıl |
|---|---|
| Kullanımı: | TEKNE, İHA, 3D Printing, Mikroskop, Endoskop, Robot, Medikal Vantilatörler |
| Türü: | Mikro Motor |
İyi Kalite Yüksek Hassasiyetli Ses Bobine Motoru Profesyonel Özelleştirme
| Batch Number: | YET-YQDJ13 |
|---|---|
| Cost: | Low |
| Force: | High |
SUPT Hareket Ses Bobine Motor Aktifleştiricisi TBD Mikro Ses Bobine Aktifleştiricisi
| Gerilim(v): | 26.9 |
|---|---|
| Çıktı Gücü: | kesin tarih |
| Kullanımı: | TEKNE, Araba, İHA, 3D Yazıcı, Mikroskop, Endoskop, Robot, Medikal Vantilatörler |
Yüksek frekanslı gürültü VCAB Serisi Doğrusal Ses Bobin Motorları
| Garanti: | 3ay-1 yıl |
|---|---|
| Ürün modeli: | VCAB0087-0563-00A |
| Ağırlık: | 177g |
294N 50mm Stroke Manyetik Motor Ses Bobin Motor Yüksek Hız
| Garanti: | 3ay-1 yıl |
|---|---|
| Kullanımı: | TEKNE, İHA, 3D Printing, Mikroskop, Endoskop, Robot, Medikal Vantilatörler |
| Türü: | Mikro Motor |
Yüksek hızlandırma elektrikli motorlar küçük kütle hareketli sarmal aktüatör mini düz tip
| Garanti: | 3ay-1 yıl |
|---|---|
| Kullanımı: | TEKNE, Araba, Elektrikli Bisiklet, Ev Aletleri, İHA,3D Baskı,Mikroskop,Robot,Tıbbi Vantilatörler,Opt |
| Türü: | Mikro Motor |
Düşük endüktansa elektrikli motor doğrusal aktüatör yüksek tepki ses bobine motoru
| Garanti: | 3ay-1 yıl |
|---|---|
| Kullanımı: | TEKNE, Araba, Elektrikli Bisiklet, İHA,3D Baskı,Mikroskop,Robot,Tıbbi Vantilatörler,Optik proje |
| Türü: | Mikro Motor |

