Tüm ürünler
anahtar kelimeler [ robot direct drive linear motor ] eşleşme 65 Ürünler.
Otomasyon Sistemleri VCM Ses Bobine Motor Ulaşım Sistemi için Mikro Motor
| Kullanımı: | TEKNE, Araba, Elektrikli Bisiklet, İHA, robot, tıbbi solunum cihazı, mikroskop, optik |
|---|---|
| Türü: | Mikro Motor |
| tork: | İstekler |
Yüksek hassasiyetli ses bobini motor modülü kapalı döngü ses bobini doğrusal aşama
| Garanti: | 3ay-1 yıl |
|---|---|
| Kullanımı: | TEKNE, Araba, Elektrikli Bisiklet, İHA, robot, Tıbbi vantilatör, mikroskop, endoskop, optik, optik l |
| Türü: | Mikro Motor |
Talep Yüksek Frekanslı Ses Bobini Motoru Taşıyan Ses Bobini Doğrusal Aktüatörü ile
| Garanti: | 3ay-1 yıl |
|---|---|
| Kullanımı: | TEKNE, Araba, Elektrikli Bisiklet |
| Türü: | Mikro Motor |
Mini Ses Bobini Doğrusal Etkinleyici Dikdörtgen Motor Yarım iletken için X-Y Eksen Hareketleri
| Garanti: | 3ay-1 yıl |
|---|---|
| Kullanımı: | TEKNE, Araba, Elektrikli Bisiklet, İHA,3D Baskı,Mikroskop,Robot,Tıbbi Vantilatörler,Optik proje |
| Türü: | Mikro Motor |
Kısa Zamanlı Ses Bobine Motor Modülleri CNC Makinesi İçin Kapalı Döngü Servo Doğrusal Hareket Aşaması
| Garanti: | 3ay-1 yıl |
|---|---|
| Kullanımı: | TEKNE, Araba, Elektrikli Bisiklet, İHA, robot, Tıbbi vantilatör, mikroskop, endoskop, optik, optik l |
| Türü: | Mikro Motor |
Yüksek hassasiyetli özel yüksek frekanslı ses bobini motoru, valf işlemi için rulman
| Garanti: | 3ay-1 yıl |
|---|---|
| Türü: | Servo motor |
| Sıklık: | 50/60hz |
Yüksek hassasiyetli 90 derece döner ses bobini motoru tarama sistemleri için
| Garanti: | 3ay-1 yıl |
|---|---|
| Model numarası: | VARS0017-090-00A |
| Hız: | Değişken Hız |
Solunum Motoru Haptik Geri İletişim Motoru 2.5A VCM Ses Bobine Etkinleştiricisi
| Garanti: | 3ay-1 yıl |
|---|---|
| Kullanımı: | TEKNE, Araba, Elektrikli Bisiklet, İHA,3D Baskı,Mikroskop,Robot,Tıbbi Vantilatörler,Optik proje |
| Türü: | Mikro Motor |
3 boyutlu denetim uygulamaları için yüksek hassasiyetli VCM Ses Bobini Motoru
| Toplam inme: | 6,4 mm |
|---|---|
| modeli: | VCAR0007-0064-00A |
| Zirve kuvveti: | 7.8N |
Cnc Kaynak Robot Kol Lazer Kesim için Mikro Doğrusal Ses Bobini Motor Tahrik Mili Aktüatörü
| Garanti: | 3ay-1 yıl |
|---|---|
| komütasyon: | fırçalamak |
| Model numarası: | VCAB0022-0448-00A |

