Tüm ürünler
anahtar kelimeler [ vcm voice coil ] eşleşme 112 Ürünler.
Otomasyon ekipmanları için yüksek hassasiyetli VCAR Serisi Ses Bobine Motorları
| Toplam inme: | 11,2 mm |
|---|---|
| Modeli: | VCAR0262-0112-00A |
| Zirve kuvveti: | 262K |
Endüstriyel Otomasyon İçin Yüksek Hassasiyetli 0.05mm Ses Bobine Motoru Dc Doğrusal Aktuatör
| Protect Feature: | Totally Enclosed |
|---|---|
| Positioning Accuracy: | 0.1mm |
| Name: | Linear Motor Actuator |
Hafif Ses Bobine Motor Modülleri VCM Yüksek Yanıtlama Cogging Etkisi Olmadan
| Garanti: | 3ay-1 yıl |
|---|---|
| Kullanımı: | TEKNE, Araba, Elektrikli Bisiklet, İHA, robot, Tıbbi vantilatör, mikroskop, endoskop, optik, optik l |
| Türü: | Mikro Motor |
Otomasyon ekipmanlarında kullanılmak üzere yüksek frekanslı dikdörtgen ses bobini motorları
| Garanti: | 3ay-1 yıl |
|---|---|
| Kullanımı: | TEKNE, Araba, Elektrikli Bisiklet, İHA,3D Baskı,Mikroskop,Robot,Tıbbi Vantilatörler,Optik proje |
| Türü: | Mikro Motor |
3D yazıcılar için kalıcı mıknatıs motorları için minyatür ses bobini doğrusal aktüatör
| Garanti: | 3ay-1 yıl |
|---|---|
| Kullanımı: | TEKNE, Araba, İHA,3D Printing,Mikroskop,Robot,Tıbbi Vantilatörler,Optik proje |
| Türü: | Mikro Motor |
Mıknatıs Doğrusal Elektrik Motorları Ses Bobine Motoru VCM Yüksek Frekanslı Doğrusal Etkinleyici
| Gerilim(v): | 44.9 |
|---|---|
| Çıktı Gücü: | kesin tarih |
| Kullanımı: | TEKNE, Araba, Elektrikli Bisiklet |
Yüksek tepki yüksek performanslı aktüatör hafif ağırlıklı ses bobini motorları biyomedikal proje
| Garanti: | 3ay-1 yıl |
|---|---|
| Kullanımı: | TEKNE, Araba, Elektrikli Bisiklet, İHA, robot, tıbbi solunum cihazı, mikroskop, optik |
| Türü: | Mikro Motor |
Optik sistemler için Miniatür Yüksek Frekans Yanıt DC Silindrik Ses Bobini Motorları
| Garanti: | 3ay-1 yıl |
|---|---|
| Kullanımı: | TEKNE, Araba, Elektrikli Bisiklet, İHA, robot, Tıbbi vantilatör, mikroskop, endoskop, optik, optik l |
| Türü: | Mikro Motor |
Otomatik konumlandırma sistemleri için yüksek hassasiyetli ses bobineli motor titreşim motorları
| Garanti: | 3ay-1 yıl |
|---|---|
| Kullanımı: | TEKNE, Araba, 3D Printing,Mikroskop,Robot,Tıbbi Vantilatörler,Optik proje |
| Türü: | Mikro Motor |
Kısa Zamanlı Ses Bobine Motor Modülleri CNC Makinesi İçin Kapalı Döngü Servo Doğrusal Hareket Aşaması
| Garanti: | 3ay-1 yıl |
|---|---|
| Kullanımı: | TEKNE, Araba, Elektrikli Bisiklet, İHA, robot, Tıbbi vantilatör, mikroskop, endoskop, optik, optik l |
| Türü: | Mikro Motor |

