Tüm ürünler
anahtar kelimeler [ vcm voice coil ] eşleşme 112 Ürünler.
Düşük Gürültü Yüksek Performanslı Aktüatör İlk Yardım Tıbbi için Doğrusal Ses Bobini Motoru
| Garanti: | 3ay-1 yıl |
|---|---|
| Kullanımı: | TEKNE, Araba, robot, tıbbi solunum cihazı, mikroskop, optik, optik lens |
| Türü: | Servo motor |
2500N doğrusal ses bobine motoru 12mm vuruş doğrusal küçük 24v motor hafif ağırlık
| Ağırlık: | Işık |
|---|---|
| Güç: | 2500N |
| Belirli Hız: | 100HZ(devir) |
Hızlı ayna kontrolü için daha hafif hareketli sarmal aktüatör ses sarmal doğrudan tahrik motoru
| Garanti: | 3ay-1 yıl |
|---|---|
| Kullanımı: | TEKNE, Araba, Elektrikli Bisiklet, medikal, yarı iletken, havacılık, valf kontrolü, vibrasyon platfo |
| Türü: | Mikro Motor |
Hafif Ağırlıklı Yüksek Frekanslı Döner Ses Bobine Motoru
| Garanti: | 3ay-1 yıl |
|---|---|
| Kullanımı: | TEKNE, Araba, 3D Printing,Mikroskop,Robot,Tıbbi Vantilatörler,Optik proje |
| Türü: | Mikro Motor |
Yüksek hassasiyetli 90 derece döner ses bobini motoru tarama sistemleri için
| Garanti: | 3ay-1 yıl |
|---|---|
| Model numarası: | VARS0017-090-00A |
| Hız: | Değişken Hız |
4.9A Küçük demirsiz ses bobini motoru VCM aktüatörü İyi güç özellikleri
| Garanti: | 3ay-1 yıl |
|---|---|
| Kullanımı: | TEKNE, Araba, Elektrikli Bisiklet, İHA, robot, tıbbi solunum cihazı, mikroskop, optik |
| Türü: | Mikro Motor |
Mekanik parça sistemleri için yüksek hassasiyetli DC motor ses bobini aktüatörleri
| Kullanım: | TEKNE, Araba, Elektrikli Bisiklet, İHA,3D Baskı,Mikroskop,Robot,Tıbbi Vantilatörler,Optik proje |
|---|---|
| Tip: | Mikro Motor |
| Tork: | İstekler |
Otomatik robotlar için kullanılan yüksek frekanslı doğrusal aktüatör ses bobini VCM motoru
| Garanti: | 3ay-1 yıl |
|---|---|
| Kullanımı: | TEKNE, İHA, 3D Printing, Mikroskop, Endoskop, Robot, Medikal Vantilatörler |
| Türü: | Mikro Motor |
Tıbbi Görüntüleme için Yüksek Frekanslı VCAR Serisi Ses Bobine Motorları
| Toplam inme: | 56.3mm |
|---|---|
| Modeli: | VCAR0087-0563-00A |
| Zirve kuvveti: | 87N |
Yüksek Performanslı Etkinleştirici Gelişmiş Ses Bobini Etkinleştirici Basit Yapı
| Material: | Aluminum Alloy |
|---|---|
| Actuator Constant: | 2.6N/W |
| Name: | High Performance Actuator |

