Tüm ürünler
anahtar kelimeler [ linear voice coil actuator low noise ] eşleşme 91 Ürünler.
Low Noise High Stability Linear Voice Coil Motor For Medical Scanners
| Garanti: | 3ay-1 yıl |
|---|---|
| Ürün modeli: | VCAB0087-0563-00A |
| ağırlık(g): | 177 |
Yüksek Frekanslı Manyetik Ses Bobini Kamera Fokusu için Doğrusal Aktüatör
| Garanti: | 3 yıl |
|---|---|
| Kullanımı: | TEKNE, Araba, Elektrikli Bisiklet, İHA, robot, Tıbbi vantilatör, mikroskop, endoskop, optik, optik l |
| Türü: | Mikro Motor |
Yüksek çözünürlüklü uzun ömürlü doğrusal hareket motoru Yüksek hassasiyetli ses bobine motoru
| Ağırlık: | Işık |
|---|---|
| Güç: | Yüksek |
| Gürültü: | Düşük |
Hafif Ağırlık Yüksek Performanslı Etkinleştirici Nefes alma hassasiyeti Mikro Doğrusal Motor
| Garanti: | 3ay-1 yıl |
|---|---|
| Kullanımı: | TEKNE, Araba, Elektrikli Bisiklet, İHA,3D Baskı,Mikroskop,Robot,Tıbbi Vantilatörler,Optik proje |
| Türü: | Mikro Motor |
2.6N Yüksek Performanslı Aktüatör Gelişmiş Kontrol Parametreleri ile Yüksek Hızlı Aktüatör
| Speed: | High Speed (rpm) |
|---|---|
| Resistance: | DC |
| Actuator Constant: | 2.6N/W |
Sıfır geri tepki doğrusal servomotor demirsiz doğrusal doğrudan tahrikli motor
| Garanti: | 3ay-1 yıl |
|---|---|
| Tepe kuvveti (N):: | 240 |
| Tepe akımı (Amper):: | 4.8 |
Alüminyum alaşımlı doğrusal aktüatör Yüksek konumlandırma doğruluğu dikdörtgen tip aktüatör
| Positioning Accuracy: | 0.1mm |
|---|---|
| Noise Level: | Low |
| Type: | Rectangular Type Actuator |
Cep telefonu kameralarını odaklamak için yüksek hassasiyetli boş çekirdekli motor minyatür VCM doğrusal aktüatör
| Motor Muhafaza Malzemesi: | Alüminyum alaşımı |
|---|---|
| Uygulama: | İçi Boş Çekirdek Makineler |
| Toplam vuruş: | 20mm |
Hafif ağırlıklı doğrusal motor aktüatörü Yüksek hızlı doğrusal elektrikli motor yüksek frekanslı
| Ağırlık: | Işık |
|---|---|
| Tepe Kuvveti: | 2.1N |
| Parti Numarası: | YET-YQDJ23 |
Yüksek hassasiyetli gerilim kontrollü motor çekirdeksiz fırçalı motor hafif ağırlık
| Güvenilir: | Yüksek |
|---|---|
| Güç: | Yüksek |
| Motor tipi: | Ses Bobini Motoru |

